Jaki prezent można podarować melomanowi? Płytę? Pewnie by się ucieszył, ale ma ich już przecież setki, więc niełatwo w tym przypadku o wykazanie się oryginalnością. Kolejny egzemplarz do bogatej kolekcji to pójście na łatwiznę. Nie idź tą drogą? Lepiej pomyśleć nad czymś bardziej kreatywnym. Bilet na koncert? To już prędzej, tylko że? Nadal zbyt banalnie. W dawaniu prezentów najprzyjemniejsze jest przecież obserwowanie zaskoczonych oczu i uśmiechu wyrażającego zachwyt. Kiedy osoba obdarowywana dosłownie nie wie, co powiedzieć, zatyka ją pod wpływem szoku, wtedy można mówić o pełnym sukcesie i cieszyć się, że prezent wywołał tyle pozytywnych emocji. Jak trafić w dziesiątkę z upominkiem dla melomana?

 Prawdziwy miłośnik muzyki słucha jej każdym skrawkiem duszy, zatraca się w niej totalnie i ? otulony koktajlem dźwięków – skrycie marzy o tym, żeby stać się jej częścią. Chce dołączyć do muzyków, którzy wzbudzają w nim zachwyt, wyobraża sobie, że współtworzy tę wspaniałą muzykę, której właśnie słucha, dzięki czemu może się nią jeszcze bardziej rozkoszować.

 

Proponuję, żeby wręczyć instrument muzyczny. Wyjątkowy. Trąbkę. Pojawia się tylko jeden problem ? istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś nie umie grać na tak niewspółczesnym instrumencie. Co począć? Tak, myślimy o tym samym. Wystarczy nauczyć się tej jakże wspaniałej sztuki, posiąść chociażby podstawową umiejętność grania na trąbce.

A zatem? kliknij w poniższy link. Kup lekcję gry na trąbce. Obcowanie z nią jest naprawdę niesamowitym przeżyciem. Roztacza magię, która oczaruje każdego słuchacza, zaś gracz odczuje pełnię szczęścia, spacerując palcami po dźwiękach. I będzie cały czas myślał o Tobie, dziękując za nadzwyczajny prezent?

Zobacz więcej pasjonujących przeżyć w Wyszukiwarce Przeżyć Lubik.pl

Kupisz w: Wyjątkowy prezent

Cena: 99 zł

Artykuły podobne