Jak ozdobić stół na przyjęcie sylwestrowe?

Total
0
Shares

Jeśli poszukujesz interesujących pomysłów na udekorowanie stołu na przyjęcie sylwestrowe, proponuję połączenie lodu z ogniem. Bazuje ono na zimowych motywach. Z pewnością wprowadzi bajeczną atmosferę do sylwestrowego spotkania.

Użyj szklanych świeczników do podgrzewaczy. Spryskaj je klejem w sprayu lub oklej taśmą dwustronnie klejącą. Następnie obsyp dokładnie ścianki brokatem. Na szklanej paterze rozsyp sztuczny śnieg, a na nim ustaw w rzędzie podgrzewacze. Obok pater ustaw szklane kieliszki , w których światło podgrzewaczy będzie się odbijało, dając niepowtarzalne wrażenie. Taka kompozycja jest niezwykle prosta w wykonaniu, a efekt jest oszałamiający.

Podgrzewacze w śniegu

Podgrzewacze w śniegu

Szklanki oklej taśmą dwustronnie klejącą, a następnie posyp ją brokatem. Do każdej włóż kilka białych tulipanów. Ustaw wiele takich szklanek z kwiatami na stole, by spotęgować efekt.

Tulipany

Od niepamiętanych czasów choinka była symbolem życia i odrodzenia. Jej zieleń przypominała, że mroźna zima niedługo się skończy. Użyj gałązek choinki do ozdobienia sylwestrowego stołu. Jej kolor będzie świetnie kontrastował z bielą obrusa i sztucznym śniegiem na paterach. Do każdej gałązki przywiąż białą wstążkę i karteczkę z imieniem gościa. Możesz do niej dopisać także ciekawy cytat lub fragment piosenki, który sprawi, że każdy z zaproszony szeroko uśmiechnie się na jej widok. Następnie połóż takie gałązki na każdym z talerzy.

Gałązka choinki

Do wysokiego wazonu wstaw gałązki, które możesz kupić w każdej kwiaciarni. Jeśli wazon jest szklany, możesz wsypać do niego szyszki. Postaw go przy drzwiach, a obok połóż plik karteczek-w każdej zrób otwór dziurkaczem i przewlecz nitkę. Poproś, aby każdy z gości napisał na jednej swoje noworoczne postanowienia i powiesił na gałązkach. Na pewno za rok z chęcią je wspólnie przeczytacie! Pamiętaj o umieszczeniu zapalonych świec obok wazonu-ich płoień będzie się pięknie odbijał od szkła.

Noworoczne postanowienia

Artykuły podobne