prezent na wesele dla pary, którą słabo znamy

Jak wybrać prezent na wesele, kiedy nie znamy dobrze Młodej Pary?

Total
0
Shares

Ktoś z dalekiej rodziny niespodziewanie zaprosił Cię na ślub, a Ty nie masz pojęcia jaki prezent na wesele wybrać? Nie znasz pary na tyle dobrze, żeby wiedzieć czego mogą potrzebować i co im się spodoba? Takie sytuacje są bardzo częste, ale istnieje pewna grupa ślubnych prezentów, które zawsze się sprawdzą. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Romantyczny weekend dla Młodej Pary

prezent na wesele_poweselny relaks

fot. southbridgenapavalley.com

Niezależnie od stylu i zainteresowań Młodych po ciężkim i stresującym przegotowywaniu weselnego przyjęcia z pewnością przyda im się nieco relaksu. Aby im to zapewnić w ramach ślubnego prezentu wykup dla nich weekend w SPA albo wycieczkę w ciekawe, modne miejsce. Pamiętaj tylko, żeby wybrać opcję, w której sami będą mogli wybrać odpowiednią datę na wypoczynek.

Prezent na wesele, który przyda się w pierwszą rocznicę

prezent na wesele_spersonalizowany alkohol

fot. sticeryou.com

Rożni ludzi mają różne alkoholowe preferencje. Jednakże w zasadzie wszyscy do romantycznej kolacji zamiast ulubionego piwa serwują dobre wino. Oczywiście jako prezent na wesele alkoholu w zwykłej butelce nie wypada podarować. Zamiast wina ze sklepu monopolowego wybierz to ze spersonalizowaną etykietą, które jednocześnie będzie dla Młodej Pary pamiątkę tego cudownego dnia. Być może otworzą je by uczcić swoją rocznicę lub inne ważne dla nich wydarzenie.

Przygoda życia w ramach prezentu na wesele

prezent na wesele_przygoda życia

fot. skydivetanay.com

Na tak szczególną okazję, jak ślub prezenty powinny być równie wyjątkowe. Takim podarunkiem niech będzie możliwość zrobienia czegoś, czego raczej nikt nie robi na co dzień. Podaruj Nowożeńcom przygodę, którą zapamiętają do końca życia. Niech to będzie skok ze spadochronem, lot paralotnią, czy wspinaczka górska. Jednak najbezpieczniej będzie wykupić voucher, na który Młoda Para sama będzie mogła wybrać sobie wymarzone przeżycie. Taki prezent zawsze będzie trafiony.

Spersonalizowane gadżety dla Nowożeńców

prezent na wesele_spersonalizowane gadżety

fot. amazon.com

Jeśli o Młodej Parze wiesz nie wiele więcej niż imiona – nie szkodzi. Żeby stworzyć dla nich niepowtarzalny, spersonalizowany prezent tyle wystarczy. Możesz podarować im na przykład pamiątkowe ręczniki, czy kubki. Jednak uważam, że najlepszą i zdecydowanie najbardziej romantyczną ślubną pamiątką będzie nadanie gwiazdom imion Nowożeńców. Tym sposobem dosłownie podarujesz im gwiazdkę z nieba.

Ciężko wybrać prezent na wesele, kiedy niewiele wiemy na temat Nowożeńców. Dlatego są trzy opcje: możemy wybrać ?bezpieczny? prezent, zrobić mały wywiad z najbliższymi Młodej Pary lub po prostu dać skromną pamiątkę ślubną wraz z pieniędzmi. Wtedy będziesz mieć pewność, że nie popełnisz faux pas.

Czytaj także:

Prezent na ślub dla pary młodej lubiącej nowoczesny design

Prezent na ślub – jaki upominek podkreśli wyjątkowy charakter okazji?

Artykuły podobne

Niszczarka USB

Zabawka dla tych, dla których jednym z najważniejszych atutów pracy w biurze byłaby możliwość wrzucania niepotrzebnych papierów do niszczarki zamiast darcia ich własnoręcznie czy zgniatania ich w kulkę. Wrzucisz do…
Zobacz więcej ...

Koszulka Endofreak

    Agata Endo Nowicka to artystka, która w naszym kraju wyrobiła sobie naprawdę niezłą renomę. Pierwszy raz jej dzieła zobaczyłem na okładkach pisma literackiego "Lampa", potem ujrzałem jej twórczość na…
Zobacz więcej ...