Jaka lalka dla dziewczynki? Lalka jako idealny prezent dla dziewczynki

Total
0
Shares

"Zuzia lalka nieduża i na dodatek cała ze szmatek, w kratkę stara spódniczka, łzy na policzkach, a w główce marzeń sto" Która dziewczynka nie zna tej piosenki i która z mam jej nie pamięta? Zwykle  dziewczynki mają w swojej kolekcji kilkanaście lalek bobasów i lalek Barbie. A przecież oferta lalek  jest ogromna. Więc jak wybrać taką, która się spodoba najbardziej i będzie odpowiednia do wieku dziecka? Dla osób, które stoją przed takim wyborem przedstawiamy propozycję 4 najciekawszych lalek na jakiprezent.pl, które na pewno ucieszą córkę.

Dla rocznej dziewczynki dobrze jest wybrać lalkę szmaciankę, do której można się przytulić. Taka właśnie jest Miss Pantera, lalka edukacyjna wykonana z miękkiego weluru. Żywe kolory lalki mają za zadanie stymulować wzrok dziecka. Przy tej lalce dziewczynka uczy się ubierać i sznurować buty, czyli stawia pierwsze kroki swojej samodzielności.

 Lalka dla rocznej dziewczynki

Cena: 119 zł

Dwuletnia dziewczynka z pewnością pokocha lalkę, która jest miła w dotyku i przypomina małego króliczka z bajki. Lalka Siedzący króliczek jest wypełniona grochem, rączki i buźka jest wykonana z tworzywa, reszta opatulona jest miłym materiałem. Z taką lalka na pewno będzie miała piękne sny.

Lalka dla dwulatki

Cena: 52 zł

 Domek dla lalek dla trzylatki

Trzylatkę z pewnością zachwyci drewniany domek dla lalek wraz z rodzinką. Domek posiada willę, taras i dwa balkony oraz dwie sypialnie, kuchnie i jadalnie. Wszystko jest tak skonstruowane, aby dziecko mogło swobodnie dostać się do każdego pomieszczenia. Co ważne mała dziewczynka może według własnego pomysłu urządzić wnętrze domku.

Cena: 279 zł

 Pięciolatka zwykle chodzi już do przedszkola. Tam może spotkać dzieci, które różnią się od niej np. kolorem skóry czy mówieniem w innym języku. Aby ułatwić jej nawiązanie kontaktu z takimi dziećmi warto kupić Rodzinę ciemnoskórych lalek firmy Plan Toys. Zabawa tymi lalkami z pewnością pomoże nauczyć się odnajdywać w różnych rolach społecznych, a także nauczyć dziecko tolerancji.

Lalki dla pięciolatki

Cena: 59 zł

Więcej pomysłów na lalki dla dziewczynki

Artykuły podobne