prezent na Dzień Matki

Jaki prezent dać mamie, by zmobilizować ją, żeby o siebie dbała?

Total
0
Shares

Twoja mama jest tak zabiegana, że nie ma czasu pomyśleć o własnych potrzebach? A może po prostu nie przywiązuje większej uwagi do swojego stanu zdrowia? Czas to zmienić! Podpowiadamy jaki prezent dać mamie, by w końcu zaczęła dbać zarówno o swoje zdrowie, wygląd jak i samopoczucie.

 Przyjazna depilacja dla przyjaznej mamy

jaki prezent dać mamie - komfortowa depilacja

fot. esteticaebeleza.pt

Chyba żadna z kobiet nie przepada za depilacją, szczególnie taką, którą często trzeba powtarzać. Na szczęście jakiś czasu temu na rynku pojawiło się cudowne urządzenie, które temu zaradzi ? epilator! Ten niewielki przyrząd pomoże mamie pozbyć się włosków na każdej partii ciała zupełnie bezboleśnie, nie pozostawiając podrażnień, ale co najlepsze ? częstotliwość depilowania ciała znacznie się zmniejszy. Każda kobieta ucieszy się z tak praktycznego prezentu.

Trener i doradca na nadgarstku fit-mamy

jaki prezent dać mamie_opaska fitbit

fot. spidersweb.pl

Od dziecka mamy wpajane powiedzenie ?w zdrowym ciele zdrowy duch?, ale jak prowadzić zdrowy tryb życia w pędzie codzienności? Bardzo ciężko zmotywować się do ćwiczeń i regularnych posiłków, jednak znamy sposób, który w ogromnym stopniu to ułatwi. Monitorująca opaska fitness zadba o to, by Twoja mama przestawiła się na zdrowy tryb życia. Będzie kontrolowała jej tętno, czas posiłków, a nawet treningi. Czy jest silniejszy motywator niż osobisty trener noszony na nadgarstku? 🙂

Jaki prezent dać mamie? Aktywny wypoczynek!

jaki prezent dać mamie_aktywność fizyczna

fot. premiumgym.pl

Podstawowym elementem prowadzenia zdrowego trybu życia jest oczywiście aktywność fizyczna. Nie ważne, czy jest to jazda na rowerze, bieganie, czy zajęcia fitness. Najważniejsze, by chociaż dwa razy w tygodniu zmobilizować się do treningu, a jak wiadomo najłatwiej zmobilizować się do niego razem z kimś. Dlatego na Dzień Matki sprezentuj nie tylko mamie, ale również sobie karnet na zajęcia, które Wam obu przypadną do gustu.

Relaks dla ciała i ducha Twojej mamy

jaki prezent dać mamie_relaksujący masaż

fot. mlwacademy.com

Wiele osób wciąż uważa masaże za dobro luksusowe związane wyłącznie z chwilową przyjemnością. Nie do końca tak to wygląda. Masaż (nawet zwykły relaksacyjny) oczywiście wiąże się z cudownym odprężeniem w chwili, kiedy jest wykonywany, ale także ma duże znaczenie dla zdrowia. Rozluźnia napięte i zmęczone mięśnie, poprawia samopoczucie i korzystnie wpływa na krążenie. Jeśli nie wiesz jaki prezent dać mamie, która jest szczególnie przemęczona, karnet na kilka takich masaży na pewno będzie trafionym pomysłem.

Dzień Matki jest wyjątkowym świętem, w którym możesz zadbać o mamę, tak jak ona kiedyś dbała o Ciebie. Pamiętaj tylko, żeby prezentem sprawić jej przyjemność, a nie zmusić do czegoś za czym nie przepada 🙂

Sięgnij po więcej inspiracji:

Prezent na Dzień Mamy. 10 propozycji dla mamy zapracowanej i zmęczonej

Prezenty, które zachwycą każdą kobietę

Artykuły podobne