jaki prezent na rocznice ślubu? niepowtarzalny

Jaki prezent na rocznice ślubu? Niepowtarzalny!

Total
0
Shares

Prezenty na powtarzające się święta po pewnym czasie mogą stać się mało oryginalne, czy nawet nudne. Jaki prezent na rocznice ślubu podarować, by zaskoczyć obdarowywane małżeństwo? Co zrobić by przełamać coroczną rutynę? Mamy na to kilka sposobów, którymi chętnie się dzielimy.

Zrewolucjonizuj dotychczasową tradycję!

Jeśli jesteś osobą tradycyjną, która lubi na każdą rocznicę dawać ten sam rodzaj prezentów, jednak chcesz w nich coś odmienić ta rada jest specjalnie dla Ciebie! Radzimy być zrobiła małą rewolucję w podarunkach. Oto parę przykładowych propozycji takich transformacji:

kwiaty naturalne zamień na kryształowe

Jaki prezent na rocznice ślubu_kryształowy kwiat

fot. kryształy 3d.pl

zamiast bombonierki podaruj skrzynię czekoladowych skarbów

Jaki prezent na rocznice ślubu_czekoladki chocolissimo

fot. chocolissimo.pl

ramkę ze zdjęciami zastąp foto-książką

Jaki prezent na rocznice ślubu_foto-książka zamiast ramki

fot. blog.printu.pl

zwykły obraz zamień na spersonalizowany

Jaki prezent na rocznice ślubu_spersonalizowany obraz

fot. xavilove.com

Jaki prezent na rocznice ślubu? Gwiazdka z nieba…

jaki prezent na rocznice ślubu_gwiazdka z nieba

fot. pomesku.pl

Bardzo popularne jest powiedzenie, że ?podarowalibyśmy komuś gwiazdkę z nieba?, jednak obecnie nie jest to już tylko wyrażenie, jak bardzo nam na kimś zależy. Teraz rzeczywiście można ją podarować! Jeśli chcesz zaskoczyć czymś wyjątkowym małżeństwo obchodzące rocznicę ślubu nazwij ciało niebieski na ich cześć! Kogo nie zachwyci taki kosmiczny prezent?

… albo podróż aż do nieba!

Jaki prezent na rocznice ślubu_latanie

fot. wawalove.pl

Pewnie większość z nas ma to nierealne marzenie, żeby szybować tak jak ptak, poczuć wolność i wiatr na twarzy. Ale uwaga! Nierealne właśnie stało się realne i  całkiem w zasięgu ręki! Dlatego jeśli wciąż nie wiesz jaki prezent na rocznice ślubu wybrać, podaruj małżonkom podniebny lot paralotnią albo lot w tunelu aerodynamicznym. Niech będą, jak dwa gołąbki 😉

Jaki prezent na rocznice ślubu? Szybka, ekskluzywna jazda!

Jaki prezent na rocznice ślubu_szybka jazda

fot. inhabitat.com

Ferrari, Maserati, Jaguar… Brzmi jak kolejne nieosiągalne marzenie? Więc po raz kolejny mówimy, że może się ziścić! Jazda którymś z tych aut zapewni niesamowite uczucie klasy i komfortu, dreszczyk emocji, a przede wszystkim zapisze się jako wspaniałe wspomnienie. Brzmi jak idealny prezent na rocznicę ślubu? Też tak sądzimy!

Jeśli nie wiesz jaki prezent na rocznice ślubu podarować, celuj w takie atrakcje, jakich małżeństwo jeszcze nigdy nie miało okazji doświadczyć. Wówczas na pewno będzie bardzo niepowtarzalnie.

Sięgnij po więcej:

Życzenia na rocznicę ślubu – spełnij je zamiast składać

Prezent na 50 rocznicę ślubu – sentymentalnie, ale nie nudno!

 

Artykuły podobne