Walentynki to dzień, w którym szczególnie celebrujemy miłość. Niezależnie od stażu związku chcemy zaskoczyć swoją lepszą połówkę czymś wyjątkowym. Przynosimy jej do łóżka pieczołowicie przyrządzone i ozdobione śniadanie. Wręczamy kwiaty, czekoladki bądź specjalnie zakupiony na tę okazję upominek, proponujemy wspólne wyjście do kina czy w końcu zapraszamy ją do eskluzywnej restauracji na romantyczną kolację przy świecach. Od tego niepozornego dnia może zależeć, czy znajdujący się w zalążku związek rozkwitnie, a ten powoli już obumierający na nowo ożyje. Dlatego też uważam, że pora położyć kres tym dość banalnym rozwiązaniom. Pamiętaj, że Walentynki to święto zakochanych, a do tanga potrzeba przecież dwojga.

Mam tu więc świetną propozycję dla Panów, jeśli jeszcze nie wiecie, co chcielibyście podarować tego szczególnego dnia miłości waszego życia. Jako, że to raczej kobiety są zwolenniczkami wszelkiego rodzaju SPA, łatwiej będzie ten prezent wręczyć jej niż na odwrót. Zaskocz więc swoją ukochaną voucherem Gogift na masaż, taki dla dwojga, w końcu nie oddasz jej tak łatwo nieziemskim dłoniom przystojnego masażysty, które na pewno potrafią zdziałać cuda. Bo chyba nie chcesz zakończyć tego związku walkowerem, prawda?

Klasyczny masaż przy lampce wina bądź kieliszku szampana to doskonała propozycja dla dwojga kochających się ludzi. To wyjątkowy sposób na spędzenie tego najromantyczniejszego dnia w roku. Delikatnie buzujące bąbelki szampana wprawią Was w błogi nastrój, który dopełni masaż wykonany rękami prawdziwych specjalistów od uśmierzania bólu nawet tym najbardziej zmęczonym plecom. Przez półtorej godziny będziecie przeżywać w swoim towarzystwie istne katharsis. Zrelaksujecie się jak nigdy dotąd, a co potem? To już zależy od Waszej wyobraźni 🙂

Voucher Gogift ważny jest przed dwanaście miesięcy, jeśli więc na Walentynki przygotowałeś już inną niespodziankę, nic straconego ? w końcu przed Tobą niejedna rocznica, urodziny, imieniny czy inna okazja do wspólnego świętowania.

Kupisz w sklepie: Gogift.pl

Cena: 499 zł

Zobacz więcej pasjonujących przeżyć w Wyszukiwarce Przeżyć Lubik.pl

Artykuły podobne