18 urodziny to najważniejsze urodziny w życiu każdego młodego człowieka. Tego dnia bowiem nastolatki wkraczają w dorosłość w sensie formalnym. Mogą brać czynny udział w wyborach powszechnych, dostają swój własny dowód, mogą zrobić upragnione prawo jazdy. 18-stka to wyjątkowy dzień w życiu młodego człowieka. Wyczekiwany z utęsknieniem, bo wreszcie można się będzie uwolnić spod jarzma zakazów i nakazów. 18-stka wiąże się także z dylematem wyboru odpowiedniego prezentu. Rodzice, rodzina, dziadkowie czy znajomi zastanawiają się nad tym, który prezent najbardziej uszczęśliwi pełnoletniego nastolatka. Mogą to być prezenty śmieszne, praktyczne, wartościowe czy sentymentalne. Specjalnie dla Was podpowiemy jaki prezent na 18 będzie w tym roku najmodniejszy!

Spersonalizowane

Dużą popularnością będą cieszyły się prezenty spersonalizowane, czyli takie, które odnoszą się do konkretnych osób. Zazwyczaj takie prezenty opatrzone są grawerem lub specjalną dedykacją dla obdarowanej osoby. Gazeta z jubilatem na okładce, grawerowana róża 3D czy fotomozaika ze zdjęcia obdarowanej osoby z pewnością tym roku osiągają szczyty popularności. Prezenty spersonalizowane odwołują się do emocji, mają duże znaczenie zarówno w wymiarze sentymentalnym jak i praktycznym. Jubilat zyskuje świadomość, że prezent, który otrzymał jest jedyny w swoim rodzaju, po prostu wyjątkowy.

Kryształ 3D

Źródło: crystalcity.pl

Śmieszne

Prezenty śmieszne stanowią grupę prezentów, które z pewnością mogą stać się podarunkiem z okazji 18-urodzin znajomego bądź przyjaciela. Śmieszne prezenty znacznie rozładowują atmosferę oraz wywołują uśmiech na twarzy świętujących. Poza tym są odpowiedni prezentem od osób w grupie wiekowej solenizanta. Szklanka do piwa z kobietą ubraną na zimowo, która po zalaniu piwem zdejmuje swoje odzienie czy gra urodzinowa przeznaczona specjalnie dla osób powyżej 18-stego roku życia to świetne pomysły na śmieszne i żartobliwe prezenty.

Kufel do piwa

Źródło: partyshow.pl

Słodkie

Prezent słodki i smaczny to prezent zawsze trafiony. Jednak z okazji 18-stki możesz podarować niezwykłe i nieziemskie czekoladki. Co powiesz na słodki zestaw dla jubilatki lub jubilata składający się z samych wspaniałości. Okulary przeciwsłoneczne, szminka, flakonik perfum, pantofelek i torebka, to atrybuty każdej kobiety. Piła, młotek, klucz francuski, śrubokręt oraz kombinerki pasują idealnie dla każdego mężczyzny. Wszystko to możesz podarować z okazji 18-stki w wersji obłędnie słodkiej.

Czekoladki

Źródło: chocolissimo.pl

Aktywne

Prezenty aktywne to prezenty dostarczające emocji i wrażeń. Z okazji 18-stych urodzin możesz podarować solenizantowi prezent z adrenaliną. Co powiesz na lot paralotnią, jazdę samochodem sportowym lub skok na bungee? Prezenty aktywne to świetny pomysł na upominek dla poszukiwaczy przygód i mocnych wrażeń. Taki prezent z pewnością będzie bardziej zapamiętany niż typowy prezent w postaci materialnej. Pamiętaj o uwzględnieniu osobowości obdarowywanego. Jeśli jest to typ domatora, który boi się mocnych wrażeń, lepiej odejdź od takiego pomysłu.

Lot paralotnią

Źródło: sklep.escapador.pl

Mamy nadzieję, że wybrane przez nas inspiracje prezentowe przypadną Wam do gustu!

Artykuły podobne