Komfortowa jazda, czyli luksus dla każdego

Total
0
Shares

Luksusowy samochód to marzenie jednego mężczyzny. Nowoczesne technologie wykorzystywane przy produkcji takich pojazdów, dedykowane opony do wozów z górnej półki oraz eleganckie wyposażenie samochodowych wnętrz są jednak dostępne tylko nielicznym.

Cóż mogą zrobić ci automaniacy, którzy mimo ograniczonych funduszy chcą cieszyć się komfortowymi warunkami w czasie jazdy?

Producenci samochodów już dawno dostrzegli zainteresowanie kierowców luksusowymi rozwiązaniami, stosowanymi wcześniej tylko w tych najdroższych samochodach. Wychodząc naprzeciw bardziej wymagającym, choć mniej zamożnym klientom, uznani producenci zaczęli wzbogacać swe tańsze modele luksusowymi dodatkami. I tak na przykład Citroen w jednym ze swych modeli zdecydował się na umieszczenie foteli, które posiadają funkcję masażu. Rozwiązanie to z pewnością ułatwia życie tym, którzy za kierownicą spędzają wiele godzin. Inni producenci starają się zapewnić luksus swym klientom dzięki odpowiedniej izolacji ? szczególnie tej akustycznej oraz wprowadzaniem takich ekskluzywnych dodatków, jak panoramiczne szklane dachy czy systemy równoległego parkowania. Składane lusterka, regulowane fotele oraz system podgrzewanych wycieraczek to kolejne elementy, które nawet w tańszych wozach pozwalają wprowadzić atmosferę luksusu.

Ci panowie, którzy mają talent i podstawowe umiejętności, mogą na własną rękę przerobić wnętrze swego wozu. Zmiana tapicerki, ozdobienie kierownicy czy wzbogacenie auta o dobre felgi lub wysokiej klasy opony to stosunkowo proste czynności, które znacznie mogą poprawić komfort jazdy i wprowadzić do samochodu odrobinę luksusu.
Komfort jazdy można zapewnić sobie również dzięki nowoczesnym gadżetom i drobiazgom, które pozwalają przemienić tradycyjny samochód w luksusowy wóz. Takie dodatki od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn dbających o komfort i wygodę w czasie jazdy. Bezprzewodowe telefony, multimedialne zestawy audio pozwalające na połączenie się z Internetem oraz małe lodówki już dawno przestały być domeną drogich samochodów, zaś coraz częściej pojawiają się w tańszych wozach. Dzięki nim można stopniowo zmieniać charakter swego pojazdu, a w jego wnętrzu poczuć się niemal jak w drogiej limuzynie.

Artykuły podobne

Choinka w puszce

Jaką w tym roku będziesz mieć choinkę? Żywą czy sztuczną? A może? choinkę z puszki? Ta alternatywa przypadnie do gustu osobom, które nie chcą, żeby drzewko zajmowało zbyt dużo miejsca…
Zobacz więcej ...

Komiks metafizycznie

Twórcą Rorka jest belgijski scenarzysta i rysownik Andreas Martens. Komiks ten opowiada o białowłosym telepacie, któremu nieustannie przychodzi walczyć z grupką niezwykle tajemniczych ludzi. Tajemnica jest tu właśnie słowem-kluczem. Nie…
Zobacz więcej ...