Komfortowo i stylowo!

Total
0
Shares

Ryby są nie tylko smaczne, zdrowe i zalecane kobietom w ciąży ze względu na zawarty w nich kwas Omega 3. Te mniejsze rybki potrafią cieszyć oko i dostarczyć wszystkim wielbicielom domowych akwariów wiele przyjemności. Nic tak nie uspokaja jak podążanie wzrokiem za małą, kolorową rybką, która zrównoważenie, lekko flegmatycznie i z dużą obojętnością pływa po sztucznym, udomowionym akwenie.

Taka rybka to też idealne zwierzę dla tych, którzy lubią rano długo spać, mają alergię na pióra oraz awersję do sierści na kanapach i ubraniach. Rybka nie dość, że nie linieje, nie warczy i nie miauczy, to jeszcze ze stoickim spokojem przyjmuje wszystkie nasze głupie miny, który stroimy w jej stronę. Jednym słowem: pozwala odreagować frustracje dnia codziennego a do tego jest świetnym, biernym obserwatorem i idealnym powiernikiem sekretów.

Obojętnie czy mamy zalotną welonkę czy kolorowego niczym paw gupika ? każda rybka zasługuje na optymalną do życia przestrzeń. Apeluję więc do tych, którzy trzymają rybki w -fakt faktem- pięknych, lecz niewielkich kulach. Akwaria tego typu nie wiedzieć czemu ciągle są w sprzedaży mimo, iż powodują ogłupienie zmuszając do ciągłego pływania w kółko i zwyczajnie zamęczają zwierzę. Wszystkim, którzy chcą pięknie prezentującego się akwarium ze szczęśliwą i spokojną w nim rybką polecam niezwykle stylowy projekt, którego autorem jest Teddy Luong.

Takie akwarium będzie stanowiło niezwykłą ozdobę pokoju, w którym je postawisz. Nie jest co prawda przeznaczone dla dużej hodowli, jednak jeśli pragniesz jedynie kilku rybek akwarium-hotel pozwoli im na komfortowe życie. Świetnie wygląda w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

Gdzie: crazyshop.pl

Ile: 163 zł

Artykuły podobne