Kopi Luwak

Total
0
Shares

Według podstawowych reguł rządzących popytem i podażą im mniej danego towaru, tym jego cena staje się bardziej zawrotna. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na wartość produktu jest z pewnością jego praktyczność, doskonałość wykonania, lub, w przypadku żywności, jego walory smakowe. Drogich przysmaków znamy wiele. Kawior, białe trufle to nazwy znane każdemu śmiertelnikowi, niewielu jednak miało okazję zajadać się nimi, co najwyżej uszczknąć odrobinę. Nie inaczej jest z kopi luwak, specyficzną kawą.

Więcej, kawą baardzo specyficzną. Nasiona kawy w kopi luwak nie pochodzą wprost z kawowca. Droga do paczki, którą widzicie na obrazku, wiedzie przez układ pokarmowy sympatycznego ssaka – cywety.

Dopiero potem, oczyszczane intensywnie nasiona trafiają do torebek, by móc rozkoszować się niezwykłym aromatem takoż niezwykłej kawy. Podobno jedynej w swoim rodzaju.

Cena: 169 zł

Sklep: ministerstwogadzetow.pl

Artykuły podobne

Toster 2 w 1

Coś dla praktycznego i zabieganego chłopaka. Rano się czasu nie ma, w biegu wypija się kawę, choć każdy z nas wie, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Czasem jest kiedy…
Zobacz więcej ...