Kreacje sylwestrowe 2015

Total
0
Shares

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas nie tylko mentalnego przygotowania się na nadejście Zbawiciela, ale także czas, kiedy to żegnamy się ze starym rokiem i witamy nowy. Zostawiamy za sobą dotychczasowe smutki, rozterki i niesnaski po to, aby z czystym sumieniem wejść w nowy, kolejny, tym razem 2016 rok!

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas postanowień, planów, marzeń i obietnic. Bardzo hucznie żegnamy stary i równie hucznie witamy nowy rok w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Nie bez znaczenia ma atmosfera, w jakiej spędzamy Sylwestra. Jest to jeden z nielicznych dni w roku, kiedy możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji. Szczególnie dla kobiet, ważne jest to, jaką założą w ten dzień sylwestrową kreację. Panie chcą się wyróżniać wśród innych, chcą być wyjątkowe, pragną tej nocy błyszczeć na parkiecie i przy stole.

Ostatnia szansa na zakupy

Początek grudnia to ostatni już dzwonek na sylwestrowe zakupy! Im bliżej Sylwestra, tym trudniej znaleźć w sklepach coś odpowiedniego, gdyż większość rzeczy jest już po prostu wykupiona! Dlatego jeśli jeszcze nie macie kupionej kreacji, nie zwlekajcie z tym dłużej. Być może czekacie na poświąteczne wyprzedaże, jednak istnieje ryzyko, że Waszego rozmiaru akurat nie będzie!

Sukienka cekiny srebrna
Połyskująca sukienka
Złota sukienka
Złota sukienka

Co jest modne w tym roku?

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, bez wątpienia królują skóra, cekiny oraz koronki! We wszystkich kolekcjach znanych marek można zauważyć właśnie te elementy wspólne. Projektanci postawili podczas tego Sylwestra na klasyczną czerń, elegancką fuksję oraz stonowaną, zgniłą zieleń. Pojawiły się także wariacje dotyczące pastelowego różu i nude. Połysk, błysk i światła neonów to propozycje na tegorocznego sylwestra.

Bluzka cekinowa
Bluzka cekinkowa
Komplet cekiny
Spódnica cekinkowa

Sezon na kolory

Obok klasycznej czerni pojawiają się kolory ? turkus, fiolet, bordo to kanony obowiązkowe. Nie mniej jednak pojawiają się też cekiny w kolorze pasteli czy nude, czyli kolor cielisty, który w tym roku stał się wyjątkowo modny.

Turkusowa sukienka
Turkusowa sukienka
Cielista sukienka
Cielista sukienka

Głębokie dekolty

Dekolt ? jak najbardziej tak, ale w tym roku na plecach! Im głębszy, tym lepszy. Szanowne Panie w tym roku pokazujemy plecy. Przy sukienkach z odkrytymi plecami świetnie sprawdzi się biżuteria ozdobna, stworzona właśnie z myślą o plecach.

Niebieska sukienka
Niebieska sukienka

Kombinezony

Hitem tegorocznego karnawału są jednoczęściowe kombinezony! W tym roku panuje na nie prawdziwe szaleństwo. Jedyną ich wadą jest fakt, że wyglądają idealnie na szczupłej i wysokiej sylwetce. Ja niestety na taki kombinezon nie mogę sobie pozwolić, jestem zbyt niska. Ale z zazdrością patrzę na wysokie Panie, które w takim kombinezonie wyglądają obłędnie!

Kombinezon
Kombinezon

Drogie Panie na zakończenie jedna rada! Musimy pamiętać o tym, że sukienka idealnie wyglądająca na wieszaku niekoniecznie będzie równie dobrze wyglądała na naszej figurze. I odwrotnie ? sukienka, która wydaje nam się dosyć nijaka, na naszej figurze może okazać się strzałem w dziesiątkę. Eksperymentujmy, mierzmy, dobierajmy wyjątkowe dodatki. I tak tej nocy najważniejsza jest dobra zabawa i humor do białego rana!

Foto: pinterest.com

Artykuły podobne