Przez żołądek do serca ? to stara i znana wszystkim maksyma. W naszej kulturze zwykło się przyspasabiać dziewczynki do prac kuchennych, ale co niektórzy mężczyźni równie dobrze (o ile nie lepiej), sprawdzają się w kulinariach. Od kiedy w telewizji pojawiły programy w stylu ?gotuj z nami?, fantazja Polaków trochę się rozbujała. Co bardziej postępowi odstąpili trochę od ziemniorów, schabowego i marchewki z groszkiem ? na rzecz lżejszych i zdrowszych potraw, nie bojąc się eksperymentów kuchni fusion czy serwowania domowego sushi.

Gotowanie to pasja. Podobnie jest z miłością. Co by się stało, gdyby zmieszać ze sobą głębokie uczucie do partnera z kulinarną przyjemnością? Czy jednym można wpłynąć na drugie? Tym pytaniem dochodzimy do pojęcia afrodyzjaku, czyli pokarmów powodujących większy apetyt na miłość.

Od wieków za pokarmy pobudzające uważano ostrygi, szparagi, kakao czy mandragorę. Wiele przypraw (jak chili, lubczyk) również powoduje szybsze krążenie krwi w żyłach. Wiedza jak gotować, by rozpalić zmysły partnera jest bezcenna! A jednak, można ją kupić. Wystarczy zainwestować w kurs gotowania dla dwojga, podczas którego ?w praktyce nauczycie się przyrządzać przystawkę i danie główne, w skład których wchodzą owoce morza oraz słodko-pikantny deser z ananasem, również uchodzącym za silny afrodyzjak: cytrynowe krewetki podane na wachlarzu z awokado i melona, krabowe ciasteczka z pikantnym sosem, ułożone na sałatce z rucoli, pomidorków cherry i orzechów laskowych oraz zupę kokosową podaną z serduszkami ze świeżego ananasa ze szczyptą cynamonu i chilli.

Dzięki pomocy Szefa Kuchni szybko nauczycie się sprawnie przyrządzić 3 daniową ucztę, tak by gotowanie stało się dla obydwojga przyjemnością i abyście po warsztatach kulinarnych wciąż wypoczęci rozkoszowali się kolacją.? Wspólna nauka gotowania jest seksi… Podobnie jak jedzenie!

Taki kurs to świetny prezent ślubny, walentynkowy, rocznicowy.

Gdzie: endorfinum.pl (realizacja prezentu tylko na terenie Warszawy)

Ile: 689 zł

Artykuły podobne