prezent na walentynki

Prezent na Walentynki – 5 pomysłów na prezent dla niego

Total
0
Shares
Prezent na Walentynki dla niego? Wybieramy najbardziej męskie walentynki  i serwujemy je w formie kuponu na niesamowite przeżycia. Co tygryski lubią najbardziej? Jak zaskoczyć kochanego faceta 14 lutego? Potrzebujesz wyjątkowego prezentu, a czasu coraz mniej? Kupno tych prezentów zajmie nie dłużej niż 5 minut.

Prezent na Walentynki – przeżycie w męskim stylu

Prezent – szaleństwo. Spraw mu frajdę! Niech odreaguje, zrelaksuje się i po prostu dobrze zabawi.

Prezent last minute – w formie kuponu

 

#prezent wyborowy: wystrzałowa walentynka, od 59 zł

Na Walentynki daj mu poczuć się naprawdę męsko. Broń, naboje, tarcza i on. Poznaj strzelanie to bon na przygodę  pod okiem profesjonalnego instruktora. Kurs rozpocznie się krótkim szkoleniem teoretycznym na stanowisku strzeleckim dotyczącym zasad zachowania i bezpiecznego posługiwania się bronią. Następnie obdarowany mężczyzna będzie mógł oddać serię strzałów do celu ze specjalnie dobranych rodzajów broni o różnym kalibrze. Twój chłopak będzie miał okazję odstresować się, a jednocześnie poznać kultowe  modele broni w strzeleckim świecie. Idealny pomysł na prezent na Walentynki dla mężczyzny zainteresowanego tematyką militarną.

#gokarty dla dwojga,  95,00 zł

Prezent dla waszej dwójki? Wybierz bon na ryczące Walentynki we dwoje. Rywalizacja na torze gokartowym to fajny sposób na randkę inną niż wszystkie. Lubice razem próbować nowych rzeczy o podejmować nowe wyzwania?  Przekonacie się jak fascynującym sportem są wyścigi gokartowe. Kup ukochanemu prezent na Walentynki –  bon na wyścigi gokartowe w jednym z miast: Białystok, Bytom, Częstochowa, Kraków, Łeba, Łódź, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław. Idealny prezent dla wielbiciela motoryzacji.

#Swing Jump, 79 zł

Prezent na Walentynki – przeżycie: wyzwanie? Swing Jump czyli skok wahadłowy, to pomysł na prezent na Walentynki w ekstremalnym stylu. Swing Jump to dawka wrażeń i adrenaliny. Twój ukochany deklaruje, że skoczy za tobą w przepaść? Może pora to wypróbować w realu? prezent na Walentynki może być ku temu okazją. Daj mu kupon na krok w przepaść, później swobodny lot w dół – na końcu napina się lina, do której będzie przymocowany. W tym momencie będzie poruszał się na  gigantycznej, największej w swoim życiu huśtawce. Takie Walentynki to gwarantowana euforia i satysfakcja – wykazanie się swoją męskością: skok z wysokości 26 metrów to bez wątpienia istnie męski wyczyn. Dostępna jest także opcja skoku we dwoje w cenie 149 zł.

dostaniesz tutaj

https://youtu.be/ts6AGGmLioM

źródło: youtube

#jazda samochodem rajdowym po torze, od 89 zł

Prezent dla niego o zapachu smaru i paliwa? Które z rajdowych kombajnów wybierzesz: BMW E30 318is lub VW Golf II GTI, czy też  Peugeot 106 S16? Wszystkie one na pewno zapewnią niezwykłą frajdę na torze wyścigowym twojemu mężczyźnie. Takie rajdowe walentynki, to coś czego zupełnie się nie spodziewaZaskocz go 14 lutego! Wybierz pakiet najlepiej dopasowany do jego potrzeb.  Kto ma taką fajną dziewczynę? No kto? Taki świetny prezent, a wystarczyło 5 minut…

dostaniesz tutaj

źródło: youtube

#nauka gry na perkusji , 95,00 zł

Prezent na Walentynki dla muzycznego freaka? Na walentynki spełnij jego marzenie: ofiaruj mu kupon na lekcję gry na perkusji w La Passion de La Musique. Przygodę z perkusją może rozpocząć każdy, niezależnie od wieku czy posiadanych umiejętności. Twój mężczyzna zawsze chciał szaleć pałeczkami, ale nigdy nie miał do tego okazji i czasu? Lekcja trwa 60 minut, ale może stać się początkiem nowej i długiej drogi pełnej pasji i dobrej muzyki. Daj mu pakiet, dzięki któremu wyrazi siebie, zaszaleje, wyluzuje. Lekcja gry na instrumencie to bardzo kreatywny i artystyczny pomysł na prezent.

dostaniesz tutaj

Prezent na Walentynki w wielu wariacjach dostaniesz również tutaj.

Zainspiruj się walentynkowo z naszymi blogerami:

Romantyczny prezent dla niej i dla niego. Miłosne inspiracje 2017.

Prezent na Walentynki DYI ? jak samemu przygotować kreatywną walentynkę?

Życzenia walentynkowe dla ukochanej osoby. Wierszyki na walentynki, które będą najlepszym prezentem dla twojej drugiej połówki pomarańczy.

8 pomysłów: co kupić na Walentynki dla niej? Romantyczne prezenty walentynkowe dla dziewczyny.

Co kupić chłopakowi na Walentynki, by poczuł się bardzo męsko? Przegląd TOP 7: prezent na Walentynki dla mężczyzny twojego życia.

Podarunek na Walentynki

Nauka kochania, czyli Walentynki z dziećmi

Walentynki oczami automaniaka ? 5 pomysłów na Walentynki za kierownicą

Dopiero, co się poznaliśmy? Świętować Walentynki czy nie?

Nauka kochania, czyli Walentynki z dziećmi

Walentynki oczami automaniaka ? 5 pomysłów na Walentynki za kierownicą

Dopiero, co się poznaliśmy? Świętować Walentynki czy nie?

Artykuły podobne