Kwiat 3D z okazji Dnia Matki – wspomnień czar

Total
0
Shares

Matka to osoba, którą darzymy wielkim szacunkiem i oddaniem. Za miłość, opiekę, troskę. Ta, która nosiła nas pod swoim sercem zasługuje na wszystko, co najlepsze. Doceńmy zatem nasze rodzicielki i podarujmy Im wyjątkowy i niepowtarzalny prezent z okazji Ich święta.

Dzień Matki to święto obchodzone niemalże na całym świecie jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. W Polsce święto to przypada na 26 maja. W tym dniu kobiety są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci. To święto ma na celu okazanie Im uczucia, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie. Dzień Matki to dzień wyjątkowy, jedyny w roku. Bardzo często to też jedyna okazja na to, aby podziękować swojej mamie za długie lata troski i opieki. Tradycyjnym prezentem z okazji Dnia Matki są kwiaty. Dzieci kupują piękne bukiety oraz składają najważniejszym w swoim życiu kobietom gorące życzenia. W wyborze odpowiedniego prezentu z okazji Dnia Matki zainspirowałam się zatem kwiatami. Jednak nie będą to zwyczajne kwiaty w tradycyjnej postaci, lecz kwiaty zamknięte w szklanej strukturze.

Czy wiecie, że każdy kwiat ma swoją symbolikę? Od dawien dawna wielu kwiatom i roślinom przypisuje się różne znaczenia. Są symbolami, które wyrażają nasze myśli oraz uczucia. Ja wybrałam goździk. W zależności od koloru kwiat ma wiele znaczeń. Biały kwiat oznacza niewinność i czystość; czerwony to podziw; a różowy symbolizuje, wieczną pamięć o obdarowanej goździkiem osobie. Zatem z okazji Dnia Matki wybrałam niebanalny kwiat. Trójwymiarowy goździk ukryty w szklanej statuetce odnaleziony w sklepie internetowym crystalcity.pl spodobał mi się niezmiernie i bez wahania podarowałabym swojej mamie tak oryginalny prezent z okazji jej święta. Moją uwagę zwróciły dwie wersje kryształowych statuetek.

Goździk 3D – średnia statuetka

Delikatny kwiat utrwalony we wnętrzu szklanej statuetki zachwyca swoim cudownym urokiem. Wzbogacony o tekst Twojej dedykacji będzie wymarzonym prezentem dla najbliższej Twojemu sercu osoby – Matki. Goździk 3D to przepiękny kwiat z pąkiem tworzącym kaskadę aksamitnych płatków. Przestrzeń tuż pod goździkiem to miejsce na Twoją osobistą treść. Słowa podziękowania lub słowa miłości wygrawerowane w szkle uczynią ze statuetki osobistą pamiątkę. Kwiat uwieczniony w szkle prezentuje się nadzwyczaj efektownie. Cudowna statuetka z tym klasycznym wzorem będzie nie tylko wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. Jestem przekonana, że kiedy Twoja mama spojrzy na ten prezent, przypomną jej się pełne wzruszenia i emocji chwile.

Goździk

Cena: 86,00 zł

Goździk 3D – wysoka statuetka

Goździk ukryty w szklanej statuetce to magiczny kwiat, który nie wymaga pielęgnacji, a codziennie będzie tak samo świeży jak w dniu, gdy go podarujesz. W przestrzeni pod goździkiem możesz umieścić własną dedykację. To co chcesz przekazać wraz z prezentem zostanie wygrawerowane w szkle. Stworzysz osobistą pamiątkę na wiele lat, która każdego dnia będzie przypominać o Tobie. Goździk to idealny prezent z okazji Dnia Matki oraz świetny sposób na to, aby podziękować jej za długoletnią troskę i oddanie. Zaskocz swoją mamę oraz wzrusz ją dzięki osobistej dedykacji umieszczonej pod tym delikatnym kwiatem.

Goździk

Cena: 149,00 zł

Z okazji Dnia Matki, podaruj swojej mamie naprawdę piękny prezent. Spraw aby poczuła się tak wyjątkowo jak kwiat, którym ją obdarujesz! A wspomnień czar wywołany dzięki statuetce pozostanie w jej pamięci na długie lata.

Artykuły podobne