Laleczki Pinypon składają się z rozczepianych elementów. Dzięki temu laleczki te dają mnóstwo kombinacji i niekończącą się zabawę. Idealne dla dziewczynek marzących o karierze modelek, projektantek mody. Zestawy zawierają wymienne elementy i akcesoria dzięki temu zabawa nigdy się nie nudzi. Każda laleczka dzięki wyobraźni Twojej małej projektantki może być inna i wyjątkowa. Zabawki te pobudzają wyobraźnię oraz pobudzają poczucie estetyki już od najmłodszych lat. Laleczki przeznaczone są dla dziewczynek od 4 lat.

###NEWS_VIDEO_1###

Kolekcję możemy rozpocząć od kupienia jednej laleczki Pinypon.

Laleczka Pinypon, Zabawkii.pl, 16,04zł

Sklep:Zabawkii.pl

Cena: 16,04 zł

Zabawa będzie tym lepsze, im więcej laleczek i zestawów będzie miała do dyspozycji mała kreatorka mody. Możemy kupić zestaw składający się z 2 laleczek Pinypon i zwierzątka.

Zestaw laleczek Pinypon, Zabawkii.pl, 34,11zł

Sklep:Zabawkii.pl

Cena: 34,11 zł

Wiadomo każda laleczka uwielbia się przebierać. Teraz Twoja córeczka może przebierać laleczki Pinypon do woli, za pomocą zestawu "Garderoba". Dzięki temu zestawowi, zabawy nie będzie końca. W zestawie znajduje się garderoba w walizce i pozwala na przedłużenie zabawy i wprowadzenie do niej nowych wątków. Naklejki i różnorodne elementy, pasujące do siebie w przeróżnych kombinacjach rozwijają kreatywność.

Zestaw garderoba Pinypon, Empik.com, 55,49zł

Sklep: Empik.com

Cena: 55,49 zł

Laleczka Pinypon może również wybrać się w niepowtarzalną podróż swoim super pojazdem turystycznym, który nada nowego tempa niekończącej się zabawie. Twoje dziecko wraz z tym zestawie pojedzie w najdalsze zakątki świata, a wyobraźni nie będzie końca….

Sklep: Empik.com

Cena:127,49 zł

 ###NEWS_VIDEO_2###

A kiedy podróż dobiegnie końca, wcale nie musi oznaczać to końca świetnej zabawy. Producent tych kreatywnych zabawek pomyślał również o hotelu dla laleczek Pinypon. Jest to najlepszy i największy zestaw z serii Pinypon. W hotelu znajduje się wszystko! Recepcja, super wyposażone pokoiki z telewizorem, wanną i specjalne pokoiki dla zwierzątka laleczki Pinypon. Dodatkowo w hotelu znajdziemy basen ze zjeżdżalniami, a na dachu czeka wspaniała karuzela, która na nowo rozpocznie niezapomnianą przygodę z laleczkami Pinypon. Po skończonej zabawie, gdy Pinypon opuszczą już hotel,można go zamknąć i przekształcić w walizkę . Wygodna rączka pozwoli go przenieść w dowolne miejsce. W zamkniętej walizeczce mała właścicielka pomieści wszystkie swoje Pinypon.

Hotel Pinypon, Dladzieciaczka.pl, 148zł

Sklep:DlaDzieciaczka.pl

Cena: 148zł

Więcej pomysłów na lalki znajdziesz tutaj.

Artykuły podobne