Podaruj ukochanemu mężczyźnie urządzenie, dzięki któremu będziecie w kontakcie mimo dzielącej was odległości. Kamera oferuje połączenia w jakości HD i współpracuje z popularnymi komunikatorami, takimi jak Logitech Vid? HD, Skype? czy Windows Live? Messenger. Wybranek serca będzie mógł Cię usłyszeć prawie tak jak w rzeczywistości dzięki wbudowanemu mikrofonowi redukującemu hałasy w tle.              

                                                 

Jedną z fajniejszych możliwości jakie daję kamera jest to, że do komputera i ulubionych witryn internetowych możesz się logować przy użyciu dodanego oprogramowania do rozpoznawania twarzy. Zaoszczędzisz czas i zrobisz wrażenie na znajomych. Ponadto kamera nie ma sobie równych jeśli chodzi parametry techniczne oraz wychodzi naprzeciw wielu bolączkom użytkowników kamer internetowych. Nawet jeśli rozmowa wideo odbywa się przy przyćmionym świetle lub przy słabym oświetleniu z tyłu, kamera inteligentnie dostosuje się do panujących warunków i wygeneruje najlepszy obraz. Obiektyw kamery internetowej przechwytuje światło, które matryca następnie przekształca w widzialny obraz. Przechwycenie większej ilości światła i uzyskanie najlepszych obrazów wymaga obiektywu wysokiej jakości. Obiektyw tej kamery  jest dziełem firmy Carl Zeiss, która  opracowała zaawansowany projekt obiektywu, który zapewnia większą czystość obrazu i mniej zniekształceń.                  

                                                         

Oprogramowanie Video Effects dodaje wesoły nastrój do połączeń wideo. Połączenia wideo można łatwo uatrakcyjnić przy użyciu neonowego oświetlenia, obiektywu typu rybie oko i innych efektów.

Parametry dźwięku też na poziomie – Twoi bliscy usłyszą Twój prawdziwy głos dzięki dwóm mikrofonom stereo. I na koniec odpowiedź na rosnące potrzeby społecznościowe – wideo o jakości HD (1080p) można łatwo nagrać i wysłać jednym kliknięciem do serwisu Facebook lub YouTube.

Pytaj na Logitech.com.pl

Cena 300-390 zł.

Artykuły podobne

Batman

Stworzył go Bob Kane pod koniec lat trzydziestych ubiegłego wieku. W zamierzeniu miał być detektywem. Został superbohaterem o ludzkich słabościach. To wewnętrznie rozdarty, pełen gniewu, winy i uczucia straty po…
Zobacz więcej ...