Maksymalnie praktyczne prezenty na Wieczór kawalerski

Total
0
Shares

Trwa w pełni sezon imprezowo-grillowy. Wraz z nim wieczory kawalerskie, imieninowe i urodzinowe party na powietrzu. Z czym na nie iść? Najlepiej sprawdzą się niedrogie gadżety, z których cale towarzystwo będzie miało uciechę. Przestawiamy top 10 imprezowych prezentów na Kawalerskie.

1. Elektroniczny korkociąg Black Twister 69 zł

Na początek, kiedy wszyscy jeszcze są…… prezentujemy najbardziej poważny prezent. Elektroniczny korkociąg. Stając przed męskim zadaniem przyszły pan  młody już nie będzie się stresował wizją zachlapanej koszuli czy niekontrolowanego ruchu butelki. Takim korkociągiem sprawnie i elegancko otworzy każdą butelkę.

2. Domino Shots, 59 zł

Polewanie wódki jeszcze nigdy nie było tak szybkie i widowiskowe. Nie trzeba być barmanem, i  żonglować butelką – zestaw Domino Shots pozwala na błyskawiczne polanie wszytskim kumplom na raz. I nikt nie będzie się obawiał, że będzie ostatni 🙂

3. Dzwonek na piwo 19zł


Dzwonek na piwo Tak jak w każdym domu z tradycjami jest dzwonek przywołujący domowników na posiłki tak i teraz powstała tradycja wołania kolegów na piwo…

4. Imprezowa ruletka, 65 zł

Imprezowa ruletka

Święcąca triumfy gra, która elegancko zabezpiecza przed opuszczaniem kolejki.  Uwaga! Duża wygrana może zawrócić w głowie!

5. Imprezowy golf, 65 zł

To siedząca alternatywa dla robienia “jaskółki” żeby sprawdzić poziom kontroli osoby bawiącej się. Otóż jeśli nie trafisz do dołka, przestań pić, jeśli tak – zostaniesz wystawiony na ciężką próbę – czeka Cię zabawne zadanie do wykonania.

6. Licznik podrywacza, 16,50 zł

Licznik podrywacza

Zakładając, że w wieczór kawalerski  podrywasz po raz ostatni, nie możesz pozwolić sobie na niedokładne obliczenia. To wymaga precyzji i fachowego sprzętu! Właśnie po to stworzono licznik podrywacza, żeby Twoje zdobycze były zawsze odnotowane.

7. Pilot steruj kobietą, 35 zł

Gadający pilot Steruj kobietą

Wiele słodkich i irytujących tekstów, które mogą rozbroić kobietę. Siłą tego urządzenia jest to, że można je odtworzyć w najmniej oczekiwanym momencie – kiedy brakuje trafnej riposty. ” Wychodze? z kumplami?, ?Pie?knie wyglądasz?, ?Skocz po flaszkę?, ?Nie chce mi sie? z Tobą gadac?? lub ?Moje serce bije dla Ciebie?. Ten pilot to prawdziwa broń, ale uwaga – istnieje też wersji na mężczyzn.

8. Lodowy kufel, 33 zł

Lodowy kufel

Prezent szanujący zasady porządku społecznego : “zimne piwo, gorące kobiety”. Nigdy nie odwrotnie.

9. Otwieracz gadająco liczący, 35 zł

Otwieracz gadająco-liczący

Liczy, wypomina i robi wyrzuty, czyli wszystko, czego mężczyźni nie lubią, ale z jednym wielkim plusem – można go zamknąć w domu lub wyjąc baterię 🙂

10. Zestaw super mężczyzny, 79 zł

Zestaw super mężczyzny

Po prostu się przydaje – choć nie do końca wiadomo który element jest w nim najważniejszy : kombinerki, śrubki, latarka czy może napis na pudełku 😉

Zobacz podstronę poświęconą prezentom na Kawalerskie oraz inne prezenty na Wieczór kawalerski.

Artykuły podobne