Mały pogromca brudu

Total
0
Shares

Coś co sama chciałabym mieć. A choćby z uwagi na to, że bardzo często zdarza mi się jadać przy klawiaturze. Nawet nie chcę myśleć o tym ile okruchów, ile kurzu i innych nieczystości zgromadziło się w tych niewielkich przestrzeniach między klawiszami mojego laptopa.

Usuwanie ich tradycyjnymi sposobami jest bardzo męczące. Toteż moją uwagę zwrócił Cyber Clean. Ot taka niepozorna żółta substancja, która jak się okazuje dociera do na pierwszy rzut oka naprawdę niedostępnych miejsc. Wystarczy położyć ją na klawiaturze komputera lub telefonu, lekko docisnąć i voil?. Cyber Clean odwali za nas całą tę brudną robotę i to w kilka sekund. Można go używać wielokrotnie i to nie tylko do czyszczenia klawiatury. Kiedy zajdzie potrzeba ruszy na ratunek pilotom do telewizora, iPodom, aparatom fotograficznym i innym sprzętom.

Zobaczcie CYBER CLEAN w akcji!

Cyber Clean jest do kupienia w sklepie: Fabtoys.pl

Cena: 24.99 zł.

Artykuły podobne

Mikrodermabrazja

Zimą nasza skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Tłuste kremy ochronne, balsamy zapobiegające przesuszeniu ? to chleb powszedni podczas mrozów i nieprzyjaznej, lodowatej aury. Ze względu na niewielką (w porównaniu z innymi…
Zobacz więcej ...