Mamy uwielbiają kosmetyki z Morza Martwego

Total
0
Shares

Skóra kobiet po 30. roku życia traci swoją naturalną jędrność. Z pomocą przychodzą kosmetyki z Morza Martwego Health & Beauty. Wspierają one naturalną regenerację komórek, utrzymują właściwe nawilżenie skóry i zapobiegają jej przedwczesnemu starzeniu się. Skóra staje się jedwabista w dotyku i gładka. Jednocześnie następuje uzupełnianie ewentualnych niedoborów magnezu i innych pierwiastków w organizmie w sposób bezinwazyjny. Magnes zawarty w soli i błocie z Morza Martwego w dużym stężeniu redukuje uczucie stresu oraz ogólnego zdenerwowania.

Morze Martwe jest znane już od czasów starożytnych, kiedy na jego niezwykłe walory terapeutyczno-pielęgnacyjne zwróciły uwagę dwie piękności tamtego okresu – królowe Saba i Kleopatra. Nie potrafiąc racjonalnie wytłumaczyć wspaniałego, kojącego, leczniczego i pielęgnacyjnego wpływu soli i błota z Morza Martwego na skórę człowieka starożytni władcy i ich poddani przypisywali Morzu Martwemu . Dziś już wiemy, że ?cudowne? oddziaływanie soli i błota z Morza Martwego na skórę nie jest wynikiem żadnych zjawisk nadprzyrodzonych, lecz unikalnego składu chemicznego występującej w nim solanki. Niezmienne jest jednak to, że efekty zabiegów kosmetycznych z użyciem soli i błota z Morza Martwego zadziwiają swoja także i w czasach współczesnych. Należy docenić fakt, że błoto i sól z Morza Martwego zawiera aż 26 minerałów. Stężenie różnego rodzaju minerałów w Morzu Martwym wynosi aż 28% (dla porównania: w Bałtyku – 0,7%). Woda z Morza Martwego zawiera 30 razy więcej magnezu, 70 razy więcej bromu i 10 razy więcej jodu niż zwykła woda morska.

Każda dojrzała kobieta marzy o tym, by . Możesz kupić jej z okazji jej święta zestaw domowego SPA dzięki któremu zorganizuje sobie kilka najprawdziwszych zabiegów błotnych, jakie wykonuje się nad Morzem Martwym. Jeśli Twoja mama nie jest adeptką SPA, na pewno ucieszy ją maseczka błotna z kolagenem i wiele innych produktów z oferty sklepu www.purity.pl (maseczki do włosów, kremy do twarzy, szampon błotny, sole, masła do ciała, pachnące peelingi).

Kosmetyki kupisz w Purity.pl

 

Artykuły podobne