Rozmaite gadżety to dla wielu mężczyzn nie lada gratka i trudno im się bez nich obejść. Choć wciąż wielu jest negatywnie nastawionych do biżuterii w męskim wydaniu, to jednak zegarek ma prawie każdy.

Jakie zegarki wybierają mężczyźni? Ci, którzy w ostatnim czasie poszukiwali modelu dla siebie w porównywarce cen Skąpiec.pl, przede wszystkim stawiali na czterech producentów: Casio, Timex, Atlantic oraz Festina. I to producent właśnie dla 42% użytkowników był najważniejszy. W dalszej kolejności istotny okazywał się rodzaj zegarka, jego mechanizm oraz cena. Najpopularniejsze okazały się poniższe modele.

Popularne produkty ? zegarki:

1. Casio GW-9200-1ER, cena od 589 złotych

2. Suunto Core All Black SS014279010, cena od 1199 złotych

3. Fossil CH2565, cena od 455 złotych

4. Timex T2M467, cena od 352 złotych

5. Casio Edifice EFA-120D-1AV, cena od 244 złotych

Mężczyźni wybierają różne zegarki w zależności od stylu życia, pracy i osobistych upodobań. Nie da się jednak ukryć, że zegarek powinien współgrać z dresscodem. Model sportowy niekoniecznie będzie pasował do garnituru, a elegancki skórzany do dresów. Prawdziwym obiektem pożądania są jednak zegarki luksusowe i żaden mężczyzna, którego stać na taki, nie odmówi sobie zakupu. Taki gadżet to również świetny pomysł na prezent, choć kosztowny. Jak go zatem wybrać? Przede wszystkim trzeba dobrze zastanowić się, jaki jest mężczyzna, któremu chcemy sprawić taką niespodziankę. Istotny jest jego gust oraz charakter. Jeśli doskonale znamy i jedno, i drugie, to wybór na pewno będzie trafiony. Wśród luksusowych zegarków z najwyższej półki znajdziemy m.in. Titanium Vulcain GMT 161925.166LF, unikatowy i bardzo oryginalny Porsche 661269641192 oraz łączący klasykę z nowoczesnością Frederique Constant 938CDG4H9.

Zwykło się mówić, że zegarek wiele mówi o właścicielu. Jeśli kupujemy go sami, dobrze przemyślmy, czy dany model na pewno będzie do nas pasował. Jeśli chcemy sprawić komuś prezent, rozwaga powinna być jeszcze większa. Tylko wówczas w szerokiej ofercie znajdziemy ten idealny.

Artykuły podobne