Manga znad Wisły

Total
0
Shares

    Dar-chan odkryłem przeszukując parę miesięcy temu portal deviantart. Jej dojrzała kreska, wszechstronność stylu oraz perfekcja w kwestii szczegółów i dalszych planów rysunku już wtedy przyciągnęły moją uwagę. Później okazało się, że ma ona na koncie ilustracje do Nowej Fantastyki oraz jedną oficjalnie wydaną mangę – "Undead Fairy-tales".

    Jednak poza ambitniejszymi projektami Dar-chan tworzy też pojedyncze rysunki, czasem osadzone w świecie jej mangi, czasem zaś będące po prostu wytworami jej wyobraźni. Najlepszą wiadomością jest to, że część z nich jest na sprzedaż.

    Dział z rysunkami na sprzedaż znajduje się TUTAJ. Cena uwarunkowana jest wielkością i techniką wykonania: najmniejsze dzieło liczone jest w centach, najdroższe to koszt ok. 26 $. Wszystkie cechuje wysoka jakość, przywiązanie do detali, trudno je naprawdę odróżnić od arkuszy tworzonych przez profesjonalnych mangaków (co widać na załączonych obrazkach).

    W okresie zbliżających się świąt rysunki tej utalentowanej Krakowianki mogą być ciekawą i wartościową alternatywą dla sztampowych prezentów. O Dar-chan z pewnością będzie głośno, a wtedy, kto wie, za ile sprzedawane będą jej dzieła? Wy macie okazję już teraz.

Artykuły podobne
prezenty na wakacje

Prezenty na wakacje

Jakie wybrać prezenty na wakacje? Lato, lato wszędzie oszalało zwariowało moje serce. By zwariowały serca naszych pociech podczas urlopów, dobrze jest zapewnić im dobrą zabawę. Jeśli dzieci będą zajęte to i…
Zobacz więcej ...

Grzechocząco i kolorowo

Grzechotka do wózka to chyba obowiązkowy gadżet dla każdego maluszka, który z "wózkowej" perspektywy postrzega świat.  Warto zadbać, by miał przed sobą ciekawe widoki 🙂 Prezent z kategorii klasycznych i…
Zobacz więcej ...