Minionkowy szał! Sprawdź jak wykorzystać żółte stworki i podarować wymarzony prezent dla każdego dziecka!

Total
0
Shares

Od 2010 roku małe, żółte stworki swoim kształtem przypominające tic tacki zaczarowały dzieci na całym świecie. Wszyscy je pokochali, dlatego w 2013 roku powstała druga, a w tym trzecia część ich przygód. Świat oszalał i ciężko przejść ulicą bez natykania się na te małe istotki. Producenci nie czekają i prezentują gadżetów związanych z filmem Minionki.

Pluszowy Minionek

Maskotka to jeden z najlepszych przyjaciół dzieci, jeden z tych, który zostaje na wiele lat czy to przechowywany w szufladzie czy jako towarzysz każdej nocy. Sama do dzisiaj mam czerwonego miśka, którego dostałam kiedy miałam zaledwie pół roku. Większość minionkowych maskotek świetnie się nadaje jako pierwsza przytulanka, ale uważajmy niektóre z nich mogą mieć plastikowe gogle przez co nie będą odpowiednie dla niemowlaków.

Minonkowy_szal_bob_z_misiem_maskotka

fot. maskotkowo.pl

Minionek na czas

Zegarki nie są zbyt modne wśród dzieci, w końcu łatwiej jest wyciągnąć z kieszeni komórkę niż uczyć się odczytywać wskazówek. Mimo wszystko jest to przydatna umiejętność a zegarek w kształcie Minionka z pewnością zachęci każde dziecko do jak najczęstszego korzystania. Jest bezpieczny, bo wykonany z elastycznej gumy, więc mamy pewność, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy.

Minonkowy_szal_zegarek_z_minionkiem

fot. stopznuda.pl

Minionek na ścianie

Każdy nastolatek uwielbia plakaty, obkleja nimi każdy centymetr swojego pokoju. Taki stylowy minionkowy plakat z ulubionymi bohaterami siedzącymi na belce nawiązujący do zdjęcia Lunch na Rockefeller Centre będzie świetnie się prezentował w każdym pokoju. Nie tylko dziecka, nie tylko nastolatka, bo minionkowy szał dosięgnął studentów, a nawet dojrzałych dorosłych. Dlaczego nie rozweselić swojego wnętrza żółtą radością Minionków?

minionkowy_szal_minionki_na_belce_plakat

 

fot. eplakaty.pl

Latające Minionki

W dwóch wersjach. Jedna to niesamowita wyrzutnia Minionków sprawdź jak wysoko może wystrzelić złapany przez ciebie Minionek. Zrób zawody i sprawdźcie kto i dzięki jakiej technice pobije rekord?

minionkowy_szal_latajace_minionki

fot. cobi.pl

Druga wersja to zdalnie sterowany Minionek. Jego głowę zdobi wiatraczek, właściwie nie tylko zdobi, bo jest również funkcjonalny potrafi unieść figurkę do góry na całe… 7 minut. To nic, że krótko, ważne żeby było zabawnie, a z Minionkami zawsze jest wesoło! Ma specjalny kontroler, który pozwala sterować figurką dzięki podczerwieni.

Minonkowy_szal_zdalnie_sterowany_minionek

fot. stopznuda.pl

Ubrany Minionek

Minonkowy_szal_t_shirt_dzieciecy_z_minionkami

Ubrania to jedne z najgorzej wspominanych przez dzieci prezentów. Nie dość, że o nowe trzeba dbać ze szczególną ostrożnością co przeszkadza w zabawie to zazwyczaj są nudne. Dzieci nie lubią koszul w kratę ani eleganckich sukienek. A jakby spróbować inaczej? Podaruj bluzkę lub piżamkę z wizerunkiem ulubionej postaci z bajki. Dzieciaki oszaleją ze szczęścia, będą dbać aby ciuszki się nie pobrudziły i z pewnością nie będą chciały ich zdjąć – chyba, że do prania.

Minonkowy_szal_pizamka_dziecieca_z_minionkami

 

fot. smyk.pl

Moda na bajkowe postaci potrafi trwać latami. Do dziś ogromną popularnością cieszą się gadżety z Króla Lwa czy starego Krecika. Wszystko wskazuje na to, że Minionki mają szansę powtórzyć sukces swoich poprzedników, bo żółte stworki są na topie już od pięciu lat.

Artykuły podobne