Mów co myślisz…koszulką z nadrukiem

Total
0
Shares

Koszulka z nadrukiem to oryginalny pomysł na prezent. Tym bardziej, jeśli nadruk sami zaprojektujemy.

Dawniej byliśmy skazani na gotowe koszulki z nadrukiem przygotowywane według licznych, jednakże powtarzalnych szablonów. Dziś możemy je sobie sami zaprojektować i zamówić. Na koszulce może się znaleźć wszystko, co przyjdzie nam do głowy. Może to być jakiś napis – na przykład wyznanie miłosne, albo najbardziej wymyślny nadruk, przedstawiający grafikę naszego projektu.

Najpierw trzeba wybrać kolor, rozmiar i typ koszulki. Potem można poszukać wzoru wśród nadruków proponowanych przez wykonawcę, bądź załadować plik z własnym projektem. Do wyboru jest wiele kategorii nadruków – są koszulki z nadrukami dla zakochanych, dla studentów, dla patriotów, dla fanów sportu, dla kibiców piłki nożnej, filmów itd. Najpopularniejsze są koszulki ze śmiesznymi napisami lub koszulki ze zdjęciami. Panie chętnie zamawiają dla partnerów koszulkę ze swoim zdjęciem. To oryginalny prezent na urodziny, walentynki, rocznicę ślubu itp. Koszulka z nadrukiem to także piękny prezent dla dziecka. Może być to na przykład koszulka z jego imieniem lub z ulubioną bajkową postacią.
Koszulki z nadrukiem są coraz bardziej modne. Niektórzy za pośrednictwem takich koszulek chcą przekazać otoczeniu swoje poglądy, sposób bycia, podzielić się czymś zabawnym.
Soulwars T-Shirt, Cafepress.com, 29 $
Przed zakupem koszulki z nadrukiem warto zwrócić uwagę na jakość materiału, na którym wykonywany jest nadruk. Na stronie internetowej wykonawcy takich koszulek powinna być informacja, że materiał to – 100 procent bawełny, albo 80 procent bawełny, 20 procent poliestru. Ważne jest też, jaką metodą wykonywany jest nadruk – najlepiej jeśli będzie to druk cyfrowy. Dzięki tej metodzie można nanieść na odzież nie tylko prostą grafikę czy napis, ale także cały wielokolorowy obraz. Taki nadruk jest trwały, niepękający i odporny na pranie, a kolor nadruku nie blaknie.

T-shirt, Jezabel.com

Zobacz więcej t-shirtów z nadrukiem

Artykuły podobne