Muzyka to dobra, prezentowa inspiracja

Total
0
Shares

Masz znajomego, chłopaka albo męża, którego największą pasją jest muzyka? Kupuje płyty, gra na jakimś instrumencie i nie wyobraża sobie nie pójść na koncert ulubionego zespołu? Jeżeli tak, możesz zrobić mu przyjemną niespodziankę, obdarowując go prezentem związanym z jego hobby. Z pewnością sprawisz mu tym wielką radość.

Jestem gitarzystą

Nie ma chyba drugiej rzeczy, do której gitarzyści są tak przywiązani, jak gitarowa kostka. Poza samym intstumentem, ma się rozumieć. Kostka jest jednak czymś niewielkim i symbolicznym, idealnym do noszenia przy sobie. Kto choć raz grał na instrumencie strunowym, ten wie, jak istotne jest dobranie idealnej kostki dla siebie. A czy może istnieć jakaś lepiej dopasowana niż taka, którą stworzono z myślą o danej osobie? Kostka-naszyjnik z grawerunkiem może nie będzie tą najwygodniejszą i najczęściej używaną, ale z pewnością obdarowany właśnie z niej ucieszy się najbardziej.

fot. grawernia.pl

Wrażliwy na muzykę

Osoba, której planujesz zrobi prezent, potrafi zachwycić się muzyką aż do łez? Uwielbia muzyką klasyczną tak bardzo, że podczas słuchania przechodzą ją dreszcze, a na rękach pojawia się gęsia skórka? A może po prostu lubi słuchać muzyki w ogrodzie, mimo uczulenia na jakieś wstrętne pyłki? Jeżeli z jakiegokolwiek powodu muzyka i łzy idą u tego kogoś w parze, chusteczki z zapisem nutowym z pewnością go ucieszą. Tylko uważaj ? może rozpłakać się ze szczęścia!

prezenty_dla_muzyka_chusteczki_mozarta

fot. mxmusic.pl

Perkusista w kuchni

A może twój mężczyzna uwielbia grać na perkusji? Kiedy ty jesteś zajęta gotowaniem obiadu, on siedzi przy stole i od godziny wystukuje rytm? Zaangażuj go do pomocy. Drewniane łyżki w kształcie pałeczek to idealny gadżet dla muzyka, który sprawi, że on z przyjemnością pomoże ci w przygotowaniach obiadu. Granie na garach nabierze dosłownego znaczenia!

prezenty_dla_muzyka_paleczki_do_perkusji

fot. radosnakuchnia.pl

Strzelanie w muzyczne prezenty prawie zawsze jest strzałem w dziesiątkę, bo kto z nas nie lubi jej słuchać? Większość dzieci marzy o tym aby zostać sławnym muzykiem, niestety udaje się nielicznym, jednak to nie jest przeszkodą w otaczaniu się przez muzyczne gadżety. Będą świetnym prezentem dla niego z okazji dnia chłopaka, nawet na ostatnią chwilę.

Artykuły podobne