Na letnią porę – kurs windsurfingu i jazdy na nartach wodnych

Total
0
Shares

Wydawać by się mogło, że trochę za wcześnie na takie ekscesy. Dopiero się ciepło zrobiło, a tu już człowieka wypędzają nad akweny. No niby tak. Ale weźmy pod uwagę, że technika poszła tak do przodu, że niekoniecznie zmarzniemy wpadając do wody. Od czego pianki.

Windsurfing to super sprawa. Wiatr we włosach, ślizganie się na falach. Natura i żywioł. Coś wspaniałego. Pozwala się odprężyć, wzmocnić fizycznie i psychicznie. W takich miastach jak Bielsko-Biała, Gdańsk, Kraków, Rybnik, Szczecin, Warszawa możemy spróbować się z wodą. Pod okiem profesjonalnego instruktora zapoznamy się z tajnikami żagla, nauczymy się jak dobrze operować deską. Wreszcie, będziemy mogli na własnej skórze odczuć działanie sił natury. Voucher ważny przez 12 miesięcy i do wykorzystania od kwietnia do października.

Narty wodne są nieco bardziej wymagające. Tu już trzeba mieć "parę w łapie". W zamian wyjdziemy na przeciw fali, nie damy się okiełznać szalonej prędkości. Gwarantowana adrenalina i dziki zew przygody. Na wykorzystanie vouchera będziemy jednak musieli troszkę poczekać. Jest aktywny od czerwca do września. Cała impreza trwa od 6 do 8 godzin i w tym czasie uzyskamy pełną merytoryczną pomoc w zakresie jazdy na nartach wodnych. Przygoda dla lubiących ryzyko.

Gdzie: gogift.pl

Ile: 119zł i 199zł

Artykuły podobne