Na piękną jesień tej zimy – Wed’ze i KRK First Grafit

Total
0
Shares

Śniegu w tym roku, jak na lekarstwo. Co zrobić – zima, póki co, nie zaskoczyła nawet drogowców. W górach zastój. Wszędzie sztuczne dośnieżanie, plusowe temperatury. Bryndza Panie. Właściciele górskich kwater cały czas liczą straty. Drodzy Wielbiciele zimowego szaleństwa – czy jest już tak źle, że gorzej być nie może? Tak? No to może być już tylko lepiej.

Nie załamujmy rąk i spójrzmy prawdzie w oczy. Przed nami dopiero, tak naprawdę zimowe miesiące. Styczeń, luty i na oko pierwsza połowa marca. Zima jeszcze przyjdzie. Właściciele ośrodków spuszczają z tonu? Super! Zaklepywać sobie terminy (oczywiście z wyłączeniem dziecięcych ferii zimowych). Nie podobają się polskie stoki? Od czego niedalekie Alpy. No i na posuchę narzekają też sprzedawcy sprzętu. Trzeba to wykorzystać i złapać obniżki, póki się jeszcze sezon na dobre nie zaczął. Zrobić sobie poświąteczny prezent i za dwa-trzy tygodnie wypróbować go jako żywo!

Wed’ze Bullwhip – idealna dla średniozaawansowanego snowboardera. Dobra na każdy śnieg, klasycznie wygięta. Przeznaczenie: 50% trasa, 30% poza trasą, 20% snowpark. O niskim flexie ułatwiającym wychodzenie ze skrętów. Rdzeń topola. Ślizg tłoczony Isosport?, wykończenie na kamieniu.

Ma przesunięty setback o 20mm dla lepszego panowania na skrętach, na dużych prędkościach. Sandwich z drewnianym rdzeniem: topola/buk. Wzmocnienia z buku występują w jednej linii z serią insertów, zwiększając tym samym odporność na wyrwanie oraz sztywność wzdłużną.

Ile: 599,99zł

Gdzie: decathlon.com.pl

Do kompletu polecałbym uniwersalny kask KRK First Grafit. Zgodny z normą bezpieczeństwa CE 1078 dla kasków rowerowych. Otworów wentylacyjnych 14. Możliwa płynna regulacja rozmiaru. W 3 kolorach.

Ile: 99zł

Gdzie: ambilion.pl

Artykuły podobne