Jeśli nie wiesz co przyniesie w tym roku Zajączek, przedstawiamy pomysł na wspaniały prezent Wielkanocny dla małych marzycieli.

Premiera DVD – Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do świtu. Z okazji Zajączka wróć wraz ze swym dzieckiem do fantastycznego świata Narnii, pełnego cudownej magii, epickiego świata stworzonego przez C.S. Lewisa w trzeciej części przygód Opowieści z Narnii. Lucy i Edmund Pevensie zostają teraz wraz ze swoim kuzynem Eustachym wciągnięci do wnętrza obrazu i ponownie przybywają do królestwa Narnii. Król Kaspian zwraca się do nich z prośbą o pomoc w odnalezieniu siedmiu baronów Narnii. Na pokładzie wspaniałego statku o nazwie Wędrowiec do świtu, wraz z królem Kaspianem wyruszają w rejs na tajemnicze wyspy. Bohaterowie zmierzą się z wężami morskimi i smokami, aby stawić czoła największemu wrogowi, niewidzialnemu złu, jakie pragnie opanować bajkową krainę Narnii.

Jak zwykłe malownicza sceneria i dynamiczne zdjęcia najbardziej przyciągają amatorów kina familijnego i fanów filmów przygodowych, zwłaszcza, że Podróż wędrowca do świtu zrealizowana jest w cyfrowej technice 3D. Recenzenci i znawcy kina kładą nacisk na nowy, niezły dubbing w wykonaniu aktorów Pauliny Kwiatkowskiej i Macieja Więckowskiego. Czytelnicy C.S.Lewisa z pewnością  będą ciekawi sposobu adaptacji kolejnej części powieści, z których przecież poza walorami rozrywkowymi i przygodowymi płynie zawsze głębsza nauka.

Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do świtu to świetny pomysł na rodzinne wielkanocne popołudnie, doskonały pomysł na prezent  dla młodszych widzów, którym w święta warto zaproponować mądry i ciekawy seans filmowy.

O filmie:

Reżyseria: Michael Apted

Tytuł oryginału:The chronicles of narnia: the voyage of the dawn trader

Czas trwania:01:48;00

Dźwięk:angielski 5.1, polski 5.1, hebrajski 5.1, turecki 5.1

Występują: Ben Barnes , Georgie Henley , Skandar Keynes,

Dystrybucja:Imperial CinePix

Napisy:angielskie, polskie, hebrajskie, tureckie

Dodatki:Sceny niewykorzystane, Komentarze audio

Data premiery: 28.04.2011

Gdzie kupić: od 7 kwietnia 2011 w sieci Biedronka (DVD + książka o realizacji filmu)

Od 28 kwietnia 2011 w Merlin.pl

Artykuły podobne