Oryginalne pomysły na to jak wręczyć pieniądze

Total
1
Shares

Większość z nas cieszy się gdy widzi kopertę w dłoni gościa, który wpadł na nasze przyjęcie urodzinowe czy weselne. Pieniądze są dobrym pomysłem kiedy nie wiemy jaki prezent kupić i każdemu się przydadzą. Czasami nie stać nas na wymarzony prezent jubilata, a dzięki “kopertom” może go sobie sam kupić.

Co zrobić aby wręczanie pieniędzy nie było takie przewidywalne?

Pudełko po pizzy

Kup mały kartonik od pizzy i ułóż w nim banknoty na kształt koła. Do tego dorzuć wydrukowane i wycięte plasterki pomidora, pieczarek czy salami i czekaj na zaskoczoną minę

oryginalne_pomysly_jak_wreczyc_pieniadze_banknoty_pizza

fot. buzzfeed.com

Pudełko po chusteczkach

Ta metoda jest łatwiejsza kiedy wręczamy dolary albo chcemy podarować bardzo dużą sumę pieniędzy. Wystarczy, że puste opakowanie po chusteczkach wypełnimy banknotami połączonymi ze sobą Dla zmyłki na początku możesz włożyć czystą chustkę. Obdarowana osoba chcąc wyciągnąć “chusteczkę” pociągnie za łańcuszek z pieniędzy.

oryginalne_pomysly_jak_wreczyc_pieniadze_banknoty_z_pudelka_na_chusteczki

fot. buzzfeed.com

Twarde cukierki z monet

Rolkę bilonu obwiń w kolorowy papier, a później w przezroczystą folię do pakowania prezentów, zwiąż z dwóch stron kokardkami i już, piękne paczuszki wypełnione pieniędzmi są gotowe.

oryginalne_pomysly_jak_wreczyc_pieniadze_cukierki_z_bilonu

fot. buzzfeed.com

Pieniężne balony

Kup jak najbardziej przezroczyste balony wsyp do nich confetti i brokat a także wsuń ruloniki banknotów i nadmuchaj, najlepiej helem. Tylko uważaj żeby nie uciekły, najlepiej zabezpiecz je wstążką i przywiąż do czego stabilnego. To świetny pomysł, żeby wręczyć pieniądze na ślub.

Zobacz także prezenty zamiast kwiatów

oryginalne_pomysly_jak_wreczyc_pieniadze_banknoty_balony

fot. buzzfeed.com

Pieniądze bez czekolady

Kup pudełko czekoladek i zjedz je ze smakiem. Uważaj żeby nie zniszczyć kolorowego opakowania, bo będziesz go potrzebować. Włóż do każdego wolnego miejsca monety, złożone banknoty. Możesz też zrobić mini cukierki jak we wcześniejszym sposobie.

oryginalne_pomysly_jak_wreczyc_pieniadze_banknoty_pudełko_po_czekoladkach

fot. buzzfeed.com

Kartka z życzeniami

którą pięknie ozdobisz banknotami, bo kto powiedział, że muszą być schowane w jej wnętrzu? Środek jest po to aby wypełnić go najpiękniejszymi życzeniami prosto z serca.

oryginalne_pomysly_jak_wreczyc_pieniadze_banknoty_kardkaz_zyczeniami

fot. buzzfeed.com

I co, nadal chcesz wręczyć zwykłą, białą kopertę? Pewnie, że nie, a jeśli masz ochotę podarować prezent to sprawdź nasze propozycje dla niej, dla niego i dla dzieci!

 

Artykuły podobne