Pierwsza Komunia Święta ? uwiecznij tą chwilę piękną ramką!

Total
0
Shares

Pierwsza Komunia Święta jako jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, obchodzona jest w Polsce bardzo uroczyście. W eucharystii bowiem Pierwsza Komunia Święta jest sakramentem symbolicznie przyjmującym młodego człowieka do grona tych, którzy bezpośrednio obcują z Bogiem. Pierwsza Komunia Święta jest nie tylko ważnym przeżyciem duchowym i emocjonalnym. To przede wszystkim poważne wyzwanie dla rodziców, rodziców chrzestnych i pozostałych gości związane z wyborem odpowiedniego prezentu.

Odpowiedni prezent, czyli jaki? Przede wszystkim niosący głębokie przesłanie, które pozostanie w pamięci dziecka na długie lata. Prezent odpowiedni to prezent przemyślany, wyjątkowy, oryginalny i zawierający ważną treść emocjonalną oraz duchową. Pierwszej Komunii Świętej od zawsze towarzyszyło podekscytowanie i radość związane nie tylko z wielkim przeżyciem duchowym, ale także z tym, jaki prezent otrzymają dzieci od swoich najbliższych. Dzieci bardzo przeżywają tę uroczystość, pierwszą tak ważną w ich życiu, a wiele emocji wywołują właśnie otrzymane prezenty.

Długo zastanawiałam się nad tym, jaki prezent można uznać za odpowiedni. Laptop, telefon komórkowy, tablet czy skuter? Owszem, tego typu prezenty, to prezenty drogie, luksusowe, modne? Ale czy właśnie o tego typu przeżycia chodzi w tym jakże ważnym dniu? Czy nie powinno się postawić na wartości religijne, duchowe, niosące jakąś przemyślaną tezę? Moim zdaniem warto zastanowić się nad wyborem prezentu przede wszystkim wyjątkowego, dzięki któremu obdarowane dziecko poczuje się tak, jakby było najważniejsze na świecie, jedyne, niepowtarzalne?

Bardzo ciekawe prezenty z okazji Pierwszej Komunii Świętej odszukałam w sklepie internetowym artess.pl w zakładce poświęconej prezentom komunijnym. Znajdują się wśród nich m.in. modna biżuteria personalizowana, urokliwe metalizowane przedmioty, odlewy 3D. To co mnie najbardziej urzekło w tych prezentach to ich pełna personalizacja, co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Szczególną moją uwagę zwróciły pięknie wykonane podstawki z ramką na zdjęcia, na których można umieścić swoją własną dedykację, życzenia czy przesłanie duchowe. Podstawka z ramką to jeden z takich prezentów, które są ponadczasowe, a zdjęcie w niej umieszczone będzie przypominało o ważnej chwili przez całe życie.

Podstawka z ramką na zdjęcie z figurką i dedykacją dla dziewczynki

Piękna podstawka z ramką na zdjęcia w białym kolorze z metalizowaną figurką stojącej dziewczynki to idealny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Pamiątka dla dziewczynki wykonana jest na podstawce z eleganckim frezem z drewna litego. Lakierowana natryskowo, dzięki tej technologii słoje drewna są bardziej widoczne, a pamiątka nabiera jeszcze bardziej eleganckiego charakteru. Na podstawce oprócz metalizowanego przedmiotu i ramki umieszczona jest także tabliczka z Twoją osobistą dedykacją wykonaną metodą grawerowania laserowego.

Podstawka z ramką na zdjęcie z figurką i dedykacją dla dziewczynki ? cena: 119,00 zł

Podstawka z ramką na zdjęcie z figurką i dedykacją dla chłopca

Podobną wersję podstawki z ramką jak tą, którą opisałam powyżej można odnaleźć także jako prezent dla chłopca. Różnica polega tutaj w figurce ? w wersji chłopięcej metalizowana figurka przedstawia stojącego chłopca. Podstawka z ramką na zdjęcia dla chłopca jest także w pełni spersonalizowana. Na podstawce możesz umieścić dowolnej treści dedykację, która będzie doskonałą i ponadczasową pamiątką dla każdego dziecka. Taka podstawka z ramką to świetny pomysł na prezent, który chcemy uwiecznić na długie lata. A tekst osobistej dedykacji będzie przypominał o tym jakże ważnym dla każdego chłopca dniu.

Podstawka z ramką na zdjęcie z figurką i dedykacją dla chłopca ? cena: 119,00 zł

Zestaw odlewu 3D dłoni dla dziewczynki lub chłopca

Ten prezent spodobał mi się najbardziej i jednocześnie wzbudził moją największą ciekawość. Zestaw do odlewu dłoni 3D? brzmi zastanawiająco. Jednak po głębszym przyjrzeniu się prezentowi stwierdzam, że to pomysł doskonały! Zestaw zawiera wszystkie niezbędne materiały i akcesoria przeznaczone do wykonania odlewu 3D dłoni dziecka. Całość tworzy piękną kompozycję, którą układamy sami. Po wykonaniu odlewu kompozycja będzie składała się z białej podstawki, ramki na zdjęcia, tabliczki w wygrawerowaną dedykacją dla dziecka a także z gipsowego odlewu autentycznej dłoni dziecka. Prezent zdecydowanie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jakże cudowne musi być uczucie, gdy za kilka lub kilkanaście lat obdarowane dziecko spojrzy na tę pamiątkę i porówna na podstawie odlewu dłoni upływający czas?

Zestaw odlewu 3D dłoni dla dziewczynki ? cena: 159,00 zł

Zestaw odlewu 3D dłoni dla chłopca ? cena: 159,00 zł

Mam nadzieję, że moje propozycje prezentów z okazji Pierwszej Komunii Świętej spodobały się Wam. Postawmy w tym roku na oryginalność, wyjątkowość i prawdziwe, szczere emocje!

Artykuły podobne