Skazany na poniewierkę – wybieramy solidny plecak dla nastolatka

Total
0
Shares

Szukasz odpowiedniego prezentu dla nastolatka?Każdemu młodemu człowiekowi na pewno spodoba się markowy plecak. Ważne jest by oprócz dobrego wyglądu okazał się on funkcjonalny. Plecak powinien być odpowiedni do szkoły, na trening, wycieczkę, po prostu na co dzień. Wybrane modele bez wątpienia przypadną do gustu każdemu nastolatkowi. 

Plecak Billabong Boulder Backpack Lines White

Markowy i niezwykle ciekawe wzornictwo na pewno spodoba się każdemu nastolatkowi, który ceni sobie nowoczesny desing. Plecak odpowiedni nie tylko do szkoły, ale na każdy "wypad" nastolatka.

Plecak Billabong Boulder Backpack Lines White

Cena: 39,99 ?

Kupisz w sklepie: def-shop.com

Plecak Nike Manchester United

Dla fana Manchester United stosowny okaże się plecak firmy Nike. Każdy prawdziwy wielbiciel tej drużyny chciałby mieć taki plecak. Odpowiedni do szkoły, trening i nie tylko. 

Plecak NIKE Manchester United

Cena: 139,00 zł

Kupisz w sklepie: iss-sport.pl

Plecak JANSPORT z rączką na kółkach DRIVER 8

To niezwykle funkcjonalny plecak, który z pewnością przyda się każdemu młodemu człowiekowi ceniącemu sobie wygodę. Teleskopowa rączka pozwoli nie obciążać pleców. Solidnie wykonany, pojemny plecak, w którym jest nawet specjalne miejsce na laptopa. Pasy boczne są chowane, więc torba spokojnie może posłużyć jako torba podróżna na weekend.

Plecak JANSPORT z rączką na kółkach DRIVER 8

Cena: 329,90 zł

Kupisz w sklepie: allegro.pl 

DC Nelstone Backpack Black

Każdemu zapalonemu skejtowi i snowboardziście ta marka nie jest obca. Dlatego też plecak tej firmy z pewnością spodoba się nastolatkowi i okaże się trafionym prezentem. Pojemny, nastolatek zmieści w nim swoje akcesoria treningowe. 

Plecak DC Nelstone Backpack Black

Cena: 49, 99 ?

Kupisz w sklepie: def-shop.com

Artykuły podobne

Dracula

Nie ukrywam, jestem wiernym fanem gier planszowych i mam je za dalece lepszą rozrywkę niż gry komputerowe. Wpływa na to przede wszystkim możliwość obcowania z innymi ludźmi, gra w gronie…
Zobacz więcej ...