Podstawki chłodzące pod laptopy

Total
0
Shares

O laptopach generalnie nie można powiedzieć złego słowa. Są oczywiście modele lepsze i gorsze, ale generalnie sama konstrukcja jest jednym z lepszych rozwiązań. Mobilne studio, miejsce pracy, a od jakiegoś już czasu kombajny multimedialne często nie odbiegają możliwościami od stacjonarnych modeli. Mogą udźwignąć naprawdę wiele, ale najczęściej kosztem baterii i komfortu użytkowania. Prze komfort użytkowania rozumiem przegrzewanie się, co niewątpliwie jest jedną z największych zmor naszych przenośnych komputerów. Obarczone ogromną pracą, mielące niemal do granic możliwości nieskończone ilości danych informują nas o swoich ograniczeniach właśnie podwyższoną temperaturą. Pół biedy, jeśli dzieje się to na biurku u przez krótki okres czasu. Co, jeśli ciśniemy go tak przez cały czas i postanowimy przenieść go na nasze kolana?    

 

CoolerMaster NotePal D1 – to czarna chłodząca podstawka pod notebook’a. Zbudowana z aluminium i tworzywa sztucznego. Zawiera wejście USB, operuje na poziomie do 10 stopni przechyłu i spokojnie możemy do niej włożyć laptopy z matrycami do 12 do 15 cala. Waży 44 gram a hałasuje na 21 decybeli.

Ile 67,90zł

Gdzie: komputronik.pl

Macally Ecofan – bambusowa podstawka pod laptopa to produkt dla osób przekładających klasykę nad nowoczesne wzornictwo. Kompatybilny z laptopami do 17 cali, ale też i cięższy, bo z masą 1,3 kilograma. Złącze USB i metrowy kabel w zestawie.

Ile: 135zł

Gdzie: ispot.com.pl

Podstawka chłodząca od Manhattan zbudowana jest z metalu i ogarnia sprzęt także do 17 cali. Dwa wejścia i dodatkowa przelotka USB, podświetlany wentylator (do 11 decybeli). Dożywotnia gwarancja.

Ile: 56,66zł

Gdzie: bino.pl

Logitech Notebook Cooling Pad N120 to wersja dla zwolenników rozwiązań energooszczędnych. Niski pobór mocy (maksymalnie 5 V przy 200 mA), głośność nie więcej niż 27 decybeli. Zwarta i pewna konstrukcja i zagwarantuje bezproblemowe użytkowanie.

Ile: 93,48zł

Gdzie: 3kropki.pl

Na koniec Portabook Multifunction w kolorze różowym. Jak dla mnie kobieca, ale może kogoś zaintrygować niecodzienną estetyką. Jest to zwyczajna podstawka, bez elektronicznych bajerów. Regulowany kat nachylenia i antypoślizgowe gumowe nóżki. W sam raz na proste czynności biurowe.

Ile: 59,90zł

Gdzie: kobiecarewolucja.pl

Artykuły podobne