pomysł na prezent dla feministki

Pomysł na prezent dla kobiety niezależnej

Total
0
Shares

Przez lata rola kobiet w społeczeństwie bardzo się zmieniła. Jeszcze kilka dekad temu za kobietę idealną uważało się typową ?matkę ? polkę?, dla której główną ambicją było utrzymanie domu i wychowanie dzieci. Dziś kobiety nabrały pewności siebie, zrozumiały, że same sterują swoim życiem. Kobieta współczesna to kobieta niezależna. Spełnia się zawodowo, szanuje własne potrzeby, walczy o swoje prawa. Oczywiście nie jest to wszystko równoznaczne z odrzuceniem życia rodzinnego. Wręcz przeciwnie. Kobiety są doskonałe w łączeniu sfery prywatnej i zawodowej. Są matkami, żonami, przyjaciółkami, a zarazem świetnymi pracownikami. Właśnie dlatego prezent dla kobiety niezależnej powinien być tak samo niebanalny, jak ona sama.

Na miarę

projekt kreacji dla kobiety niezależnej

fot. blog.anataka.pl

Prawdopodobnie nikt z nas nie lubi mijać na ulicy osoby w takim samym ubraniu. Zatracamy wówczas poczucie odrębności. Jednak w świecie sieciówek takie sytuacje są prawie nieuniknione. Prawie, ponieważ niektóre części garderoby możemy zaprojektować sobie samemu. Jeśli kobieta lubi brać sprawy w swoje ręce to na pewno spodoba jej się także wizja wzięcia w swoje ręce odpowiedzialności za projekt tego co akurat ma na sobie. Podaruj feministce możliwość stworzenia własnych butów, czy sukienki, a na pewno będzie zadowolona.

Inteligentna uwodzicielka

uwodzicielska bielizna dla kobiety niezależnej

fot. myfacehunter.com

Niewątpliwie każda z nas lubi czuć się seksownie. Nieistotne, czy jesteśmy singielkami, czy mamy super faceta, chcemy być sexy dla samych siebie. Wystarczy, że założymy coś uwodzicielskiego pod zwyczajny strój do pracy, a od razu stajemy się bardziej pewne siebie. Dzięki temu w pracy stajemy się bardziej efektywne, ale także bardziej atrakcyjne.  Właśnie dlatego taka bielizna zawsze będzie trafionym pomysłem, oczywiście pod warunkiem, że znasz rozmiar obdarowywanej 😉

Pod kontrolą

kalendarz - notes dla zabieganej kobuety

fot. drukarniaszczecin.pl

Odebrać dzieci ze szkoły, iść do dentysty, spotkać się z przyjaciółmi, nałożyć ostatnie poprawki na projekt… Kobiety mają w ciągu dnia mnóstwo zajęć, które nie sposób spamiętać. Pewnie bez zapisywania tych wszystkich aktywności ich realizacja byłaby niemalże nie do wykonania. Na szczęście możemy podarować zabieganej osobie kalendarz, w którym zaplanuje swój dzień co do godziny, by nic jej nie umknęło. Wzorów książkowych kalendarzy jest masa, od spersonalizwowanych, poprzez zabawne do całkiem eleganckich. Wszystko zależy od gustu kobiety, dla której jest prezent.

Just dance!

karnet na pole dance - prezent dla kobiety niezależnej

fot. helgadagon.deviantart.com

Jak wiadomo aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne oraz na samopoczucie. Taniec jest rodzajem aktywności fizycznej, która dodatkowo uczy nas ładnego poruszania się. Dlatego idealną opcją na odreagowanie stresu związanego z codziennymi obowiązkami jest właśnie taniec. Zatem dlaczego nie kupić na prezent dla kobiety niezależnej karnetu na coraz modniejszy pole dance lub namiętne tango? Takim prezentem zapewnisz owej pani nie tylko świetną zabawę, ale również dawkę fitnessu.

Pomysł na prezent dla kobiety, która wie czego chce od życia nie musi być czymś skomplikowanym. Wystarczy, że przyjrzyj się jej codziennym zachowaniom albo po prostu posłuchasz o jej potrzebach, a na pewno zdecydujesz, która z podpowiedzianych przeze mnie opcji najlepiej odpowie na potrzeby nowoczesnej kobiety niezależnej.

Czytaj więcej:

Eleganckie i luksusowe prezenty na wieczór panieński

Prezent dla kociary

O co chodzi w dawaniu prezentów?

 

Artykuły podobne

7 lat spełniania marzeń

Prezenty w formie przeżyć cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta ? dzięki nim można spełniać marzenia i kolekcjonować wspomnienia. A jak wiadomo, wspomnienia pozostają w pamięci na…
Zobacz więcej ...