Rodzice wiedzą, jak kończy się początkowa fascynacja malucha posiadanym przez nie zwierzątkiem: z początku dziecko poświęca mu mnóstwo czasu, karmi, głaszcze, bawi się, ale po jakimś czasie emocje opadają ? a czasem na tyle, że zakupionymi rybkami czy kotkiem muszą zajmować się rodzice, bo maluch już się zwyczajnie znudził opieką.

Ten chomik na USB to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy efektów tej dziecięcej nudy nie mają zamiaru przeżyć, a ich pociecha koniecznie chce mieć jakieś zwierzę. Kołowrotek wraz z pluszowym chomikiem podłącza się złączem USB do laptopa lub peceta ? za każdym razem, gdy dziecko pisze na klawiaturze, kołowrotek kręci się, a chomik uprawia jogging, przy okazji robiąc za świetnego towarzysza zabawy lub pracy na komputerze. Bardzo higienicznie i świetne rozwiązanie dziecięcych kaprysów, które czasem ryzykownie kończą się drastycznym odkryciem ciała martwego, wychudzonego chomika w dziecięcym pokoju, za którego sprzątanie bierze się co jakiś czas mama?

Chomika na USB znajdziecie na stronie Gadżeter. Inne pomysłowe prezenty na Dzień Dziecka i nie tylko na jakiprezent.pl.

Artykuły podobne

Unikalna ramka na zdjęcia

Elegancka, cyfrowa ramka na zdjęcia firmy Parrot Specchio. Nieaktywna, dzięki lustrzanej powłoce może posłużyć jako lustro. Aktywna ukaże skrywane w jej wnętrzu tajemnice. Ramka posiada port mini-USB i czytnik kart…
Zobacz więcej ...