Nikt z nas nie lubi deszczu, zazwyczaj psuje humor i zniechęca do wyjścia z domu. Jednak jest to zjawisko nieuchronne, dlatego powinniśmy umilać sobie deszczowe dni. W pewnym stopniu może przyczynić się do tego oryginalny, stylowy parasol. Jest to zarazem świetny prezent dla każdej pani, która lubi nietypowe dodatki. Poniżej kilka propozycji:

Koronkowa parasolka, piekneparasolki.pl

Romantyczna, różowo-czarna koronkowa parasolka. Ręczne rozkładana i składana, posiada metalową sztywną konstrukcję (stelaż 8-drutowy) i elegancką zakrzywioną rączkę z różowego tworzywa.

Cena: 85,00 zł

Automatyczny parasol damski, www.royalpoint.pl

Długi, automatyczny parasol damski. Czasza wykonana jest z wysokiej jakości, cienkiej i lekkiej tkaniny poliestrowej, natomiast stelaż z lekkiego stopu stali i włókna szklanego. Dzięki temu jest on bardzo stabilny, odporny na wiatr oraz rdzę.

Cena: 100,00 zł

Parasol damski - róże, piekneparasolki.pl

Długi parasol z automatem, damski. Na materiale znajduje się nadruk róż. Posiada elegancki uchwyt z czarnego drewna oraz pasek spinający na rzep. Jego stelaż jest złożony z 8 żeber wykonanych z  wytrzymałego, a zarazem lekkiego materiału fiberglass.

Cena: 115,00 zł

Parasolka damska Pierre Cardin, parasole.eshopping24.eu

Parasolka damska Pierre Cardin. Jest rozkładana automatycznie, posiada zagiętą drewnianą rączkę lakierowaną pod kolor czaszy. W zestawie z markową torebką na parasol.

Cena: 119,00 zł

Parasol Wittchen Klara, www.royalpoint.pl

Parasol Wittchen Klara, o estetycznym wzorze. Posiada chromowany stelaż , który zapewnia trwałość i wytrzymałość.

Cena: 120,00 zł

Parasol damski, piekneparasolki.pl

Automatycznie składany i rozkładany parasol damski. Na materiale znajduje się nadruk panoramy Nowego Yorku nocą. Posiada elegancki uchwyt oraz pasek spinający na rzep.

Cena: 125,00 zł

Więcej parasoli dla kobiet na jakiprezent.pl

Artykuły podobne