prezent sportowiec

Pomysł na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny lubiącego sport

Total
0
Shares

Szukasz inspiracji na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny, który jest fanem sportu? A może dla takiego, który nie tylko jest fanem ale także regularnie go uprawia? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to trafiłeś idealnie! Zebraliśmy najlepsze pomysły na upominek, zarówno dla czynnych i kanapowych sportowców.

Co dla biernego sportowca?

Najlepsze opcje dla fana sportu, to takie które jeszcze ułatwią i umilą mu kibicowanie.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: przeżycia na żywo

 

bilet pilka nożna

Pewnie od razu domyśliłeś się, co się kryje pod tym hasłem. Oczywiście! Bilet na mecz ulubionej drużyny, który ucieszy każdego zapalonego kibica. Jeśli jednak obdarowywany mężczyzna jest dla Ciebie kimś wyjątkowym i chcesz poświęcić więcej pieniędzy na upominek dla niego, podaruj mu bilet na wydarzenie międzynarodowe, na przykład na eliminacje Mistrzostw Świata w piłce nożnej lub na Mistrzostwa Europy w siatkówce. Nie zapomnij tylko, że o ile sam też nie wybierasz się na dane wydarzenie, to bilety kupuje się parami 😉

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: niezbędnik wiernego kibica

 

paluszek kibica

Jeśli pomysł z biletami odpada, ponieważ mężczyzna obdarowuje się nimi sam, to w takim razie potrzebuje gadżetów typu szaliki, czy kapelusze. Pomyślisz, że to oczywiste, że skoro chodzi na mecze, to już takie posiada. Jednak każdy klub sportowy co jakiś czas wypuszcza nowe wzory na swoje fanowskie gadżety. Może akurat uda Ci się trafić na coś, czego jubilat jeszcze nie posiada.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: ulubiony magazyn sportowy

 

magazyn sportowy

Konkretniej chodzi o całą prenumeratę. Jeśli wiesz, że jubilat cyklicznie kupuje jakąś gazetę ze sportowymi newsami zrób prezent z myślą o jego portfelu i osobiście zamów i opłać roczną prenumeratę wybranego magazynu. Z pewnością spodoba mu się ten pomysł, szczególnie kiedy pomyśli, że zaoszczędzone pieniądze będzie mógł wydać na inne sportowe przyjemności.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: biografia idola

książka sport

Mężczyzna, dla którego szukasz prezentu wciąż mówi, o którymś konkretnym sportowcu? Sprawdź, czy posiada już jego biografię lub album. Jeśli jego idolem jest ktoś naprawdę sławny istnieje duża szansa, że ktoś już spisał lub nakręcił dokument na temat jego osoby. Nie ma fana, który nie ucieszyłby się z możliwości jeszcze bliższego poznania swojego obiektu uwielbienia. Alternatywą do tego pomysłu będzie stworzenie własnej książki o sportowcu. Możesz to zrobić zbierając wywiady i zdjęcia z różnych źródeł na przestrzeni lat. Upominek wymagający sporego zaangażowania, ale jubilat z pewnością doceni prezent.

Co dla aktywnego sportowca?

Prezent dla tego typu mężczyzny powinien zapewnić mu rozwijanie pasji.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: ekstremalna, podniebna przygoda

 

bunge

Jubilat mimo dojrzałego wieku wciąż nie odważył się na skok ze spadochronem lub skok na bungee? Koniecznie musi to nadrobić póki nie jest jeszcze za późno. Żeby go do tego zmotywować podaruj mu voucher an wybrany rodzaj ekstremalnego skoku. Może dodasz mu odwagi robiąc to razem z nim 😉

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: zabawa na wodzie

 

zabawa na wodzie

Mężczyzna, dla którego szykujesz prezent uwielbia wszelakie sporty wodne? W takim razie na pewno spodoba mu się pomysł z kursem nurkowania! Już to potrafi? Więc zaskocz go czymś skrajnym ? lataniem nad wodą! Flyboard jest coraz bardziej popularną rozrywką dla miłośników adrenaliny, którzy nie boją się wody. Zatem jeżeli jubilata charakteryzują te dwie cechy, będzie to dla niego idealny urodzinowy prezent.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny: pasjonata motoryzacji

 

samochod stadion

Jeżeli jubilat zachwyca się wyścigami i sportowymi samochodami to najlepszym prezentem będzie dla niego szansa przejechania się jednym z podziwianych modeli. Kilkanaście minut intensywnych emocji za kierownicą wymarzonego auta pozostanie w pamięci na długie lata. Czy można podarować na urodziny coś piękniejszego niż szczerą radość? ?

Wciąż nie potrafisz zdecydować, jaki prezent wybrać? Sięgnij po więcej inspiracji:

www.jakiprezent.pl

Artykuły podobne

10 najczęściej kupowanych klocków LEGO – nie tylko dla dzieci

Klocki LEGO to najpopularniejsze klocki na świecie. Bawią się nimi zarówno dzieci jak i dorośli. Każdy znajdzie na pewno swój ulubiony zestaw. Oto lista 10 najczęściej kupowanych LEGO wg. www.bricker.pl:…
Zobacz więcej ...