Sprzęt do fitnesu – 10 najczęściej wybieranych przyrządów do ćwiczeń w domu

Total
0
Shares

Cześć z nas już wyleguje się na plażach, inni mają to jeszcze przed sobą. Latem pokazujemy najwięcej z naszych ciał, warto więc pomyśleć jak szybko o nie zadbać, wzmocnić mięśnie, ujędrnić pośladki, zrzucić brzuch. Wraz z Mega Marketem Odchudzania sporządziliśmy ranking najpopularniejszych przyrządów do ćwiczenia. Zobaczcie, jakie przyrządy warto brać pod uwagę.

Zgrabna pupa i smukłe uda

1. Stepper Profeos, 228 złStepper Profeos

Stepper skrętny, który pozwala na dwa rodzaje ruchów – pionowy, poziomy, tj. w górę i w dół oraz na zewnątrz i do środka. Ułatwia efektywny wysiłek na utrzymanie wąskiej talii, smukłych nóg i jędrnych pośladków. A przecież są to właśnie te części ciała, których utrzymanie w dobrej formie sprawia najwięcej kłopotów zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Podczas wykonywania ruchu wertykalnego, ćwiczysz mięśnie pośladkowe. Przy ruchach bocznych jednocześnie wzmacniają się wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie ud, mięśnie brzucha oraz mięśnie skośne, podobnie jak przy jeździe na rolkach, łyżwach czy nartach. Stepper posiada dwie elastyczne linki do ćwiczeń rąk i płynną regulację skoku pedałów, dzięki czemu można regulować intensywność treningu i "opór" steppera.

2. Rower Verso, 258 zł

Rower treningowy Verso

Sprzęt posiada stabilną stalową konstrukcję. Pokrywa koła zamachowego została dodatkowo wyciszona – dzięki czemu rower pozwala na ćwiczenie przy maksymalnym komforcie. Możliwa praca w 8 stopniach intensywności. Świetnie nadaję się do rehabilitacji i rekreacyjnej jazdy kiedy tylko masz wolną chwilę. Z najważniejszych rzeczy trzeba tu wyodrębnić dobre wyposażenie, wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD, sensory pomiaru pulsu, wygodne siodełko z miękkiego skaju z gąbką, oczywiście z możliwością regulacji wysokości.

3. Rower BC 1430, 199 zł

Inny pomysł na rower treningowy, prosty i funkcjonalny, najtańszy produkt w swojej klasie, ale z powodzeniem sprawdzi się w domu.

Płaski brzuch i wiotka talia

4. New Rocket, 139 zł

New Rocket Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy widzą koneczność ćwiczenia mięsni brzucha a jednocześnie mają sprore opory przed żmudnym wykonywaniem "brzuszków". New Rocket wspiera tułów, podtrzymuje plecy i dzięki temu eliminuje nieprzyjemne napięcie szyi, karku i pleców. Kręgosłup ma mocne podparcie i jest w trakcie ćwiczenia regularnie masowany przez miękkie, duże wałki. Technologia sprężyn zastosowana w New Rocket  ułatwia ćwiczenie, ponieważ stawiają one opór podczas opadu w dół, co sprawia, że cześć ciała nie opada bezwładnie, a drugiej strony sprężyny pomagają podczas ruchu w górę dając lekkie odbicie. Regulacja oporu dzięki różnym zestawom sprężyn zapewnia trzy rodzaje intensywności treningu. Istnieje możliwość dostosowania zagłówka do wzrostu ćwiczącego.

5. Kołyska Ab Slimmer, 62,50 zł


Kołyska AB Slimmer Roller to bardzo prosty przyrząd, który służy przede wszystkim wzmocnieniu mięśni brzucha, ramion i klatki piersiowej. Ma zasadniczą zaletę – nie kojarzy się z dużym wysiłkiem, a praca wykonana na nim przynosi w krótkim czasie ładne efekty. Ćwiczenia na nim są bardzo łatwe w wykonaniu i w żaden sposób nie obciążają stawów.

6. Ab Tronic X2, 126 zł

AB Tronic x2

Przyrząd dla leniwych, bo pracuje za nich. Jego sekretem jest delikatna elektryczna stymulacja mięśni, która, jak zostało naukowo udowodnione, wywołuje ich naturalne, bezbolesne skurcze. Pas regulowany w zakresie: 61cm do 111 cm, dwukanałowy mikroprocesor sterujący AbTronic,  8 programów ćwiczeń, 10 poziomów intensywności. Należy brac pod uwagę, że do jego użycia potrzebny jest żel.

Proste plecy i płynne ruchy

7. Twister z linkami 44 zł


Możesz go postawić wszędzie i wskoczyć w każdej wolnej chwili. Chwytasz za dwie mocne linki i kręcisz biodrami. Najprostszy przyrząd pod słońcem, a daje dużo frajdy, rozrusza mieście wokół tułowia, rozprostuje kręgosłup.

8. Orbitrek Turios

Orbitrek Turios

To już przyrząd, który służy bardziej rozruszaniu całego ciała, bo pracuje na nim blisko 84% mięśni. Efekty jak przy energicznym marszu, czy wspinaczce. Wyposażony w sensory pomiaru pulsu na kierownicy, cyfrowy komputer treningowy, płynna 8 stopniowa regulacja oporu, koło zamachowe o wadze, aż 7 kg,  antyposlizgowe profilowane piankowe rączki i kierownica, profilowane antyposlizgowe pedały i nakładki antyposlizgowe.

9. Ab King, 259 zł

Ab King to ławka do "brzuszków", ale działa na zasadzie kołyski;  konstrukcja ławki pozwala  na wykonywanie brzuszków na płaszczyźnie 200 stopni, podczas gdy inne ławeczki pozwalają na ćwiczenia na płaszczyźnie tylko 90 stopni. Dzięki temu ćwiczysz intensywniej, a jednocześnie nie męczysz się i nie przeciążasz organizmu.

10. Air Walker, 288 zł

Air Walker

To powietrzny chodziarz, imituje marsz i pozwala na pracę mięśni nóg, bioder,tułowia,ramion. Trening na tym urządzeniu ? odpowiednim dla początkujących, jak i zaawansowanych ? nie wywołuje mikrowstrząsów, dzięki czemu nie obciąża stawów ani ścięgien. Jednocześnie pozwala zaangażować i zaktywizować aż 83% mięśni.

Zobacz więcej przyrządów i akcesoriów do ćwiczeń i odwiedź nasze strony poświęcone Siłowni i fitnessowi.

Więcej produktów  sklepu MegaMarketOdchudzania.pl

Artykuły podobne

Elektroniczny korkociąg

Koniec męczarni podczas otwierania butelki z winem! Ten rewolucyjny prezent umożliwi wyjęcie korka bez wytężania mięśni. Elektroniczny korkociąg cechuje elegancja i prostota. Wystarczy nałożyć go na butelkę, by po chwili…
Zobacz więcej ...