Pomysł na prezent na Chrzest od matki chrzestnej

Total
0
Shares

fot. christeninggowns.com

Spotkał Cię zaszczyt bycia matką chrzestną. Co teraz? Jaki prezent dla malucha wybrać? Możesz podarować coś pamiątkowego lub bardziej praktycznego. Nasz pomysł na prezent na Chrzest od matki chrzestnej dotyczy właśnie tego drugiego. Jesteś ciekawa, co fajnego podpowiadamy? Sprawdź!

1. Ubranko do chrztu

Idealny pomysł na prezent na chrzest od matki chrzestnej-ubranko do chrztu

fot. christeningsandoccasions.co.uk

Prezenty dla małych dzieci mają to do siebie, że po części są także prezentami dla rodziców, a już na pewno dla ich portfelów. Dlatego zapytaj, czy wybrali już ubranko dla malucha. Być może odciążysz ich budżet kupując zjawiskowy mini garnitur lub mikro sukienkę dla małej księżniczki. W późniejszym czasie ubranko może stać się także pamiątką i na przykład posłużyć jako ubranko dla lalki.

2. Bajkowy pokoik

Idealny pomysł na prezent na chrzest od matki chrzestnej-drewniany przewijak z regalikiem i nadstawką

fot. muppetshop.eu

Kolejnym sporym wydatkiem jest urządzenie dziecięcego pokoju. Zorientuj się, czy jest coś czego rodzice jeszcze potrzebują. Może się okazać, że wciąż nie mają przewijaka lub komódki na małe ubranka. Takim prezentem nie tylko uczynisz radość, ale również ułatwisz wychowywanie pociechy. Ponad to, kiedy dziecko będzie miało już kilka lat, z pewnością doceni bajkowy wystrój swojego małego kawałka świata.

3. Poduszka i kocyk z dedykacją

Idealny pomysł na prezent na chrzest od matki chrzestnej-poduszka i kocyk z własnym imieniem

fot. merlo-dekor.pl

Prezentem z serii ?praktyczna pamiątka? z pewnością okaże się zestaw: kocyk i poduszka z wyhaftowaną dedykacją. Każdy niemowlak ma swój ulubiony kocyk, bez którego nie pójdzie do łóżka już nawet jako kilkulatek. Niech tradycji stanie za dość i Twój chrześniak lub chrześnica także posiada swój cieplutki, milutki kawałek materiału do dziennych drzemek.

4. Pamiątkowa sesja zdjęciowa

Idealny pomysł na prezent na chrzest od matki chrzestnej-pamiątkowa sesja zdjęciowa

więcej

fot. sweetphotostudio.pl

Wspaniałą pamiątką na całe życie będzie piękna, profesjonalna sesja zdjęciowa. Wciąż nie jest to popularny pomysł na prezent na Chrzest, ale jestem pewna, że zarówno rodzice i dziecko bardzo chętnie będą wracać do oglądania takich fotografii. Kto wie, może wykonane zdjęcia przydadzą się później do stworzenia galerii na ścianie w pokoju dziecięcym.

5. Nosidełko

Idealny pomysł na prezent na chrzest od matki chrzestnej-nosidełka w różnych kolorach

fot. aliexpress.com

Rodzice malucha uwielbiają piesze wycieczki i przygodę? Pozwól im zaszczepić to hobby swojemu dziecku już od pierwszych tygodni życia. Na prezent na Chrzest wybierz porządne nosidełko, dzięki któremu cała rodzina będzie mogła spacerować po gruncie, któremu zwykły wózek nie sprosta. Pamiętaj, żeby przed wyborem produktu posprawdzać wszystkie atesty i opinie konsumentów.

Ciągle czujesz niedosyt? Zapraszamy do dalszych prezentowych inspiracji:

prezenty na chcrzest

Artykuły podobne