Prezent na rocznicę? Powiedz “Kocham Cię” inaczej niż zwykle

Total
0
Shares

Miłość – to połączenie dwóch dusz i ciał. Najpiękniejsze piękno na naszej planecie i w ogóle we wszechświecie. Urokliwy czar promieniejący z wnętrza i emanujący na zewnątrz, wokół nas. Podpowiadamy pomysł na prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony, który idealnie symbolizuje wspaniałość miłości. Wyobraź sobie, że wyciągasz ku ukochanej swoją dłoń i… podajesz serce, razem z wybraną przez siebie dedykacją. Romantyzm przybierze jednak w tym przypadku nowoczesny charakter. Serce będzie wygrawerowane laserem i otulone efektowną szklaną statuetką. Co więcej – zachwyt wzbudzi trójwymiarowość tego dzieła sztuki. Z pewnością wywołasz eksplozję radości i usłyszysz komplementy za oryginalność.

Lubimy zadowalać zmysł wzroku pięknymi widokami. Podziwiamy wygląd ludzi, przyrodę, budowle, przedmioty… Chętnie ozdabiamy dom bodźcami przyjemnymi dla oczu, żeby wystrój poprawiał samopoczucie. Jeżeli zbliżają się Walentynki, Dzień Kobiet, rocznica ślubu albo inna okazja, postaraj się, żeby obdarować swoją drugą połowę czymś unikalnym, atrakcyjnym, wzbudzającym uśmiech i przywołującym miłe myśli o Waszym związku. Wybierz jedną z wersji statuetek. Dwie kłodki w krysztale 3D

Możesz wręczyć na przykład serce 3D, które wygląda, jakby było koronkowo utkane. Taka statuetka obrazuje bogactwo przeżyć kochającej się pary. Jeśli chcesz podkreślić nierozerwalność łączącej Was miłości, zdecyduj się na splecione trójwymiarowe serca. Wiele osób decyduje się na popularny motyw serc w formie złączonych kłódek, dobitnie podkreślających siłę miłości. Poza tym dostępne są również warianty statuetek ze świecznikiem, dzięki któremu laserowo wygrawerowany wizerunek zyska jeszcze więcej blasku. Często mawia się, że dzięki miłości ludzie rozkwitają. To powiedzenie także znajduje odzwierciedlenie w ofercie prezentów oferowanych przez sklep CrystalCiTY. Drzewko Miłości obficie obrasta wyrastającymi z gałęzi sercami. Mogą być one także głównymi składnikami namalowanej laserem czterolistnej koniczynki.

Statuetka 3D z dedykacją

Pragniesz jeszcze bardziej uszczęśliwić ukochaną tak wyjątkowym prezentem? Podaruj go bez okazji! Spraw wspaniałą niespodziankę i cieszcie się, że jesteście razem, wpatrując się na przemian w blask oczu i romantyczne piękno nowoczesnej statuetki 3D.

Zobacz więcej pomysłów na prezent z Crystalcity.pl

Artykuły podobne