Kolorowe gumiaki na niepogodę

Total
0
Shares

Polskie lato lubi płatać pogodowe figle. Najczęściej jest jak w bollywoodzkim filmie: "czasem słońce, czasem deszcz". Pogoda zaskakuje nie tylko drogowców, ale też turystów i urlopowiczów, którzy zawsze pokładają w niej ogromne nadzieje. Kapryśna aura potrafi pokrzyżować niejeden wyjazd i może utrudnić aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Nie warto dać się uziemić w hotelowym pokoju i pozwolić, by pogoda zniweczyła tak długo wyczekiwany i planowany urlop.

Polecam mieć w walizce parę stylowych, kolorowych kaloszy, które pozwolą spacerować nawet w najbardziej deszczowy dzień, zapewniając komfort i wygodę noszenia. Do lamusa trafiły już zielone, niezbyt urocze gumofilce – synonim wioskowego rolnika. Dziś dostępnych jest wiele bajecznie kolorowych modeli, które niezwykle szykownie prezentują się na nodze. Oto kilka propozycji z popularnych sklepów internetowych:

cena: 69,00 zł (deezee.pl)

cena: 69,00 zł (deezee.pl)

cena:89,00 zł (eobuwie.com.pl)

cena: 119,00 zł (eobuwie.com.pl)


cena: 129,00 zł (eobuwie.com.pl)


cena: 129,00 zł (eobuwie.com.pl)

Do tego gustowna peleryna i możemy ruszać w świat 🙂 Ale to już inna para kaloszy?.

Artykuły podobne

Chłodzenie dobra rzecz

Szczególnie teraz, w okresie wzmożonych upałów, ciepłych nocy, letnich dni. No bo przecież nie ma nic przyjemniejszego od zmrożonego piwa na grillu czy chłodnego plażowego napoju. Że nie wspomnę o…
Zobacz więcej ...