Kolorowe gumiaki na niepogodę

Total
0
Shares

Polskie lato lubi płatać pogodowe figle. Najczęściej jest jak w bollywoodzkim filmie: "czasem słońce, czasem deszcz". Pogoda zaskakuje nie tylko drogowców, ale też turystów i urlopowiczów, którzy zawsze pokładają w niej ogromne nadzieje. Kapryśna aura potrafi pokrzyżować niejeden wyjazd i może utrudnić aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Nie warto dać się uziemić w hotelowym pokoju i pozwolić, by pogoda zniweczyła tak długo wyczekiwany i planowany urlop.

Polecam mieć w walizce parę stylowych, kolorowych kaloszy, które pozwolą spacerować nawet w najbardziej deszczowy dzień, zapewniając komfort i wygodę noszenia. Do lamusa trafiły już zielone, niezbyt urocze gumofilce – synonim wioskowego rolnika. Dziś dostępnych jest wiele bajecznie kolorowych modeli, które niezwykle szykownie prezentują się na nodze. Oto kilka propozycji z popularnych sklepów internetowych:

cena: 69,00 zł (deezee.pl)

cena: 69,00 zł (deezee.pl)

cena:89,00 zł (eobuwie.com.pl)

cena: 119,00 zł (eobuwie.com.pl)


cena: 129,00 zł (eobuwie.com.pl)


cena: 129,00 zł (eobuwie.com.pl)

Do tego gustowna peleryna i możemy ruszać w świat 🙂 Ale to już inna para kaloszy?.

Artykuły podobne

Wymieniaj waluty w internecie!

Na całe szczęście skończyły się już czasy PRL-u, gdy wymiana walut wiązała się z kontaktem z szemranym towarzystwem wąsatych, obwieszonych złotem panów, którzy pogryzając i obracając w ustach zapałkę, pod…
Zobacz więcej ...