Ponadczasowe szale, apaszki i chusty

Total
0
Shares

Są takie rzeczy, które zawsze warto mieć przy sobie. Pilniczek, chusteczki higieniczne, bezbarwny lakier do paznokci na wypadek oczka w pończochach?
Na wyposażeniu swojej torebki polecam mieć jeszcze jedną rzecz: apaszkę bądź chustę, która doskonale sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

W czasie upałów ochroni głowę przez słońcem, w wietrzny i chłodny dzień pomoże zakryć wrażliwe gardło. Oto kilka propozycji oferowanych przez sieciówki, z kolekcji wiosna/lato 2011.


H&M


Carry


Carry


C&A

Szale i chusty są niezwykle stylowym dodatkiem, który w tym sezonie nosimy dość swobodnie. Mogą być wygniecione, kontrastowo zestawione ze strojem, luźno układające się na szyi bądź na ramionach. 

To dodatek absolutnie dla wszystkich: dla kobiet, mężczyzn, dzieci a nawet ulubionego pupila.

Artykuły podobne

Karnawałowa przebieranka

Zbliżający się wielkimi krokami karnawał sprzyja balom kostiumowym albo imprezom tematycznym, w których coraz częściej udział biorą także dorośli. Jeśli zostałeś zaproszony na taką imprezę, lecz nie wiesz jak skompletować…
Zobacz więcej ...

Daj się poskubać

Podobno twarz jest zwierciadłem duszy. Może dlatego tyle czasu poświęcamy utrzymaniu jej w dobrej kondycji i staramy się, by ?wbrew upływowi czasu- mieć kontrolę nad zostawiającymi na niej swe piętno…
Zobacz więcej ...