Praktyczne (i tanie!) prezenty na parapetówkę

Total
0
Shares

Wasi przyjaciele w końcu dorobili się własnego mieszkania lub domu ? z pewnością nie jest to mały zakup i bardzo często zdarza się, że na wykończenie brakuje pieniędzy. Nikt nikomu nie będzie kupował farby lub paneli, ale komplet talerzy czy sztućców zawsze się przyda. Oczywiście pomysł z talerzami i widelcami przychodzi na myśl każdemu, co zrobić żeby się wyróżnić? Poszukać gadżetów, które będą ładne, przydatne, oryginalne i nie nadwyrężą twojego portfela.

Artystyczne młynki do przypraw

praktyczne_prezenty_na_parapetowke_mlynki_do_soli_i_pieprzu

Z akcesoriami do kuchni jest najłatwiej, bo każdy ich używa, nawet jeśli nie lubi gotować. Nie da się jeść każdego posiłku na mieście, a sól i pieprz będą potrzebne nawet do zwykłych kanapek. Mało kto wybiera dziś rustykalny styl, więc coś nowoczesnego: młynki w kształcie baletnicy. Z pewnością przypadną do gustu każdemu kto kocha taniec, ale świetnie wkomponują się w kuchni w stylu skandynawskim.

Szczęśliwi czasu nie liczą,

praktyczne_prezenty_na_parapetowke_zegar_wsteczny1

Ale zegar w każdym domu się przydaje, wiadomo o której stanąć na progu z wałkiem w ręku czekając na męża, albo o której zacznie się mecz. Każdy kto nabywa swój kawałek podłogi jest szczęśliwy, więc po co ten stan burzyć i przypominać o nieustannym upływie czasu? Dlatego proponuję zakup zegara, którego wskazówki kręcą się w stronę przeciwną niż ta do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Z flaszką czy bez?

Najpopularniejszym prezentem nadal jest alkohol, kiedy nie wiadomo co kupić wystarczy butelka dobrego wina czy whisky. Nie można ich pić bez odpowiedniego przygotowania, o  akcesoriach do win już było, ale nie do ?rudej?. Aby nie rozwadniać tego szlachetnego trunku kostkami lodu można podarować kwadratowe kamienie. Schłodzone w zamrażarce idealnie utrzymają temperaturę drinka bez utraty jego jakości.

praktyczne_prezenty_na_parapetowke_kamienie_do_whisky

W czymś pić trzeba, a wiadomo, że szklanki tłuką się nieustannie. Aby zapobiec niechcianej wywrotce podaruj przyjaciołom kiwające się szklanki do whisky, nie dość, że będą robiły wrażenie na gościach to z pewnością nie raz uratują stół od zniszczenia.

praktyczne_prezenty_na_parapetowke_kiwajace_sie_szklanki

Różowe oświecenie

praktyczne_prezenty_na_parapetowke_lampa_stolowa

Ostatnia i najdroższa propozycja (jedyna powyżej 100 zł) to lampa stołowa ? dizajnerska w kształcie kuli, przezroczysta z wyraźnie z zaznaczoną w środku żarówką. Proponuję kolor różowy, bo mam do niego słabość, ale są też inne. Jeśli wasi znajomi lubią minimalizm to z pewnością im się spodoba!

Przychodzenie z pustymi rękami na parapetówkę przyjęło się być w złym guście, a moje propozycje są nie tylko ładne ale i praktyczne. Oczywiście możecie wybrać zupełnie inne akcesoria: ramki do zdjęć, obrazy, poduszki itp. Ważne żeby pomóc w tym trudnym okresie, jakim dla wielu jest urządzanie mieszkania.

Artykuły podobne