Uporządkuj codzienną korespondencję!

Total
0
Shares

Listy, zwłaszcza rachunki, podobnie jak klucze mają dziwne tendencje do gubienia się. Bywa, że znajdujemy je za szafami, kanapami, a nawet pod dywanem. Rzucone niedbale na stół prędzej czy później zostają przykryte stertą starych gazet. Dopiero, gdy nieopatrznie sprzątnięte trafiają do kosza na śmieci, zaczyna się gorączkowe poszukiwanie, czarna rozpacz, bo gdzie mógł się podziać tak ważny list?!

Nie radzenie sobie z napływającą korespondencją to jedna strona medalu naszego wrodzonego bałaganiarstwa. Drugi problem związany jest z wysyłką listów, w tym ważnych dokumentów. Bywa bowiem, że pieczołowicie zapakowane w kopertę listy giną. Ot tak, po prostu. Spadają za biurko albo za szafkę w przedpokoju. I już po nich. Zostaje płacz, zgrzytanie zębów i pospieszczne przeszukiwanie całego mieszkania, bo przecież, za chwilę trzeba iść na pocztę!

Z każdej sytuacji, choćby tej najbardziej dramatycznej, na szczęście jest wyjście. W tym wypadku jest nim elegancki, wykonany z przyjemnej gumy pojemnik na korespondencję Par Avion, wyposażony w nóż do otwierania listów. Słusznie. Co się odwlecze, to nie uciecze. Lepiej od razu sprawdzić zawartość koperty, zamiast odkładać to w nieskończoność. A nuż przyszło coś ważnego! Przy okazji zrobisz miejsce na listy wychodzące. Na pewno się wtedy nie zgubią i istnieje szansa, że wychodząc z mieszkania zahaczysz także o pocztę.

Pojemnik Par Avion dostępny jest w trzech kolorach ? czarnym, szarym oraz czerwonym, koło którego ? z uwagi na bardzo intensywny kolor ? nie przejdzie obojętnie nawet największy zapominalski! Możesz go zprezentować znajomym, którzy mają problem z trzymaniem porządku w swojej korespondencji, podarować młodej parze albo przyjaciołom, którzy właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania. Jestem pewna, że prędzej czy później będą wdzięczni za taki a nie inny prezent. Bo czyż nie ułatwia on życia? 🙂

Kupisz w sklepie: celofan.pl

Cena: 66 zł.

Artykuły podobne