Praktyczny prezent na Dzień Babci – rękawice kuchenne

Total
0
Shares

Większość z nas myśląc o swoich babciach wspomina przede wszystkim ich ciepło i serdeczność. Jednak nierzadko wspomnieniom tym towarzyszy też wyraźny zapach świeżo upieczonego chleba, czy placka drożdżowego. Babcine gotowanie niejednego skłoniło już do zerwania z noworocznymi, dietowymi postanowieniami. Zbliża się jednak święto, podczas którego to nie babcia będzie rozpieszczać ciebie – swojego wnuka/ swoją wnuczkę, ale kierunek rozpieszczania powinien iść w drugą stronę. Dzień Babci to okazja, byś odwdzięczył się swojej babci za całe dobro, którym cię obdarzała od urodzenia. A możesz to zrobić uroczym, a jednocześnie bardzo praktycznym prezentem. 

Silikonowe łapki pieski

Ile: 13,90 zł

Gdzie: http://crazykrowa.pl/

Rękawica kuchenna to rzecz, z którą twoja babcia nie będzie się w kuchni rozstawała. Do wyboru dostępnych jest obecnie na rynku wiele modeli, z których możesz wybrać na przykład zabawną wersję, jak powyższe pieski, albo poniższy banan.

Banan rączka rękawica kuchenna Fred

Ile: 35 zł

Gdzie: http://www.galerialimonka.pl/

Wśród humorystycznie wykonanych rękawic znajdzie się też coś, dla babci wnuków żarłocznych jak rekiny:

DCI Rękawica kuchenna rekin

Ile: 92 zł

Gdzie: http://www.pixmania.pl/

Jeżeli jednak wolisz bardziej tradycyjną rękawicę kuchenną, to najlepszym wyborem będzie któryś z modeli silikonowych. Takie rękawice nie tylko skutecznie chronią przed poparzeniami, ale gwarantują też dobrą chwytliwość. Tak, że nic się z rąk przypadkowo nie wyślizgnie, a i słoiki łatwiej będzie nią otworzyć.

Silikonowa rękawica kuchenna Smart Cook

Ile: 25,83 zł

Gdzie: http://www.przyjemnegotowanie.pl/

Artykuły podobne

Letnie naszyjniki

Najmodniejsza w tym sezonie jest kolorowa, masywna biżuteria. Pierścionki z dużym oczkiem, szerokie bransolety. Jeśli naszyjnik to tylko wyraźny i przykuwający uwagę kolorem. Dzięki niemu nawet najprostsza stylizacja będzie miała…
Zobacz więcej ...