prezent dla dziadka

Prezent dla dziadka domatora

Total
0
Shares

Prezent dla dziadka domatora potrafi czasami sprawić niemały kłopot. Dziadek domator to typ bliskiego seniora, który najlepiej czuje się w czterech ścianach, a swój dom traktuje jak fortecę i oazę spokoju. Jak przekonać go do wojaży, skoro ?nie ma miejsca jak dom?? Wycieczki, vouchery, kursy ? kupony na wszelkie aktywności nasz bliski domator prawdopodobnie schowa do szuflady.  W takim razie jaki prezent jest w stanie ucieszyć naszego miłośnika domowego zacisza? Już podpowiadamy.

Jaki prezent na Dzień Dziadka? Prezent dla domatora

Podarunek z okazji Dnia Dziadka, na który się zdecydujemy, powinien przede wszystkim być przydatny w domu. Jaki typ prezentów sprawdzi się tutaj najlepiej? Z pewnością upominki relaksujące, dostarczające radości i zabawy w czterech ścianach, praktyczne urządzenia, a także podarunki dekoracyjne, które upiększą mieszkanie oraz sprawią, że będzie ono jeszcze bardziej przytulne. Dla wszystkich, którym marzy się idealny prezent dla dziadka domatora, przygotowaliśmy zestawienie przykładowych podarunków. Sprawdź, co znalazło się na naszej liście.

Drzewko bonsai dla miłośnika zieleni

Dziadek domator szczególnie kocha rośliny i poświęca wiele czasu na ich pielęgnację? Jeśli tak, naszego seniora na pewno ucieszy drzewko bonsai.  Taki nietypowy upominek wymagać będzie regularnej i troskliwej pielęgnacji, ale zapewniamy, że należycie uprawiana roślina za pewien czas odwdzięczy się właścicielowi zachwycającym wyglądem. Ta propozycja przypadnie do gustu zwłaszcza dziadkom, którzy są miłośnikami zieleni, a przycinanie i przesadzanie roślin działa na nich uspokajająco. Odrobina cierpliwości, a na parapecie dziadka pojawi się żywe dzieło sztuki!

 

Drzewko bonsai

Domowa nalewka? Tylko w personalizowanej karafce!

Nalewka? Większość dziadków potwierdzi, że prawdziwy smak ma tylko ta domowej roboty! Dziadek domator ceni sobie swój dom oraz wszystko, co w nim powstało. Najczęściej nie ufa produktom występującym w supermarketach, natomiast dużą wartość ma dla niego wszystko, co udało mu się stworzyć samodzielnie. Jeśli bliski senior jest entuzjastą wyrabiania swoich trunków, z pewnością ucieszy go karafka z personalizowanym grawerem. Od teraz zacne trunki dziadka będą posiadały równie zacną oprawę, a ich serwowanie gościom stanie się prawdziwym powodem do dumy!

nalewka

Domowy masażysta – mata masująca na fotel

Domowy masażysta

Dziadka najczęściej można zastać siedzącego w swoim fotelu z najnowszym wydaniem gazety? A może jest domatorem, który większość czasu poświęca na oglądanie telewizji? Niezależnie od powodów każdemu seniorowi przyda się  mata masująca na fotel. Nowoczesne urządzenia do masowania posiadają wiele trybów, które skutecznie odprężą naszego dziadka. Niektóre z nich są wzbogacone o dodatkowe funkcje, jak np. podgrzewanie. Czy przesiadywanie w domu może być jeszcze bardziej przyjemne?

 

Multitool dla złotej rączki

Dla niektórych dziadków ulubionym miejscem spędzania czasu jest nie tylko dom, ale również garaż. To tam można uciec od codziennych obowiązków lub złym humorem żony, aby oddać się prawdziwie męskim zajęciom. Jeśli twój dziadek w wolnej chwili uwielbia majsterkować, a zrobienie karmnika dla ptaków wnukom jest dla niego czystą przyjemnością, w jego dniu wręczmy mu prezent, który uzupełni garażowy arsenał. Praktycznym, a zarazem zabawnym upominkiem, jest np. multitool z imieniem dziadka. Wielofunkcyjne narzędzie niejednokrotnie przyda się przy domowych pracach, a dzięki zamieszczonemu na nim grawerowi, stanie się jednym z ulubionych gadżetów bliskiego majsterkowicza.

multitool

Ulubiony kompan piżamy – szlafrok z inicjałami

pizama

Ile razy, przytłoczeni pracą, marzyliśmy o tym, aby spędzić cały dzień w szlafroku lub w piżamie? Jedną z zalet emerytury jest fakt, że na taki dzień możemy pozwolić sobie w każdej chwili! Dziadek domator, który lubi leniwe śniadania połączone z przeglądem porannej prasy, z pewnością ucieszy się z ciepłego, przytulnego szlafroka. Nasz upominek przedłuży poranne lenistwo, ogrzeje po kąpieli, czy chociażby poratuje, gdy do drzwi zadzwoni gość. Warto zdecydować się na model, na którym można wyhaftować inicjały kochanego dziadka ? dzięki temu nasz podarunek oprócz praktycznego wymiaru, zyska również osobisty rys.

 

Zainspiruj się:

Wypisz, wymaluj! 5 pomysłów na laurkę dla babci i dziadka

Prezent na Dzień Babci, który sprawi, że jej serce rozpłynie się ze szczęścia

Prezent na Dzień Dziadka i Dzień Babci, który odmłodzi ich o 20 lat. Wybieramy wspólny, duży prezent dla dziadków.

3 powody, by świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka

5 super prezentów dla Babci i Dziadka

Artykuły podobne