Jaki kupić prezent dla kogoś kogo nie lubisz?

Total
0
Shares

Prezent dla kogoś kogo nie lubisz, czy warto go dawać?

Jaki kupić prezent dla kogoś kogo nie lubisz i czy warto tak ryzykować? Przeważnie dawanie prezentu kojarzy się z miłym wydarzeniem dla obydwóch stron. Zdarza się jednak, że mamy podarować upominek komuś, kogo nie cierpimy np. szefowi lub niesympatycznemu koledze. Może to być dobra okazja na pokazanie komuś, że raczej za nim nie przepadasz i żeby uważał, z kim zadziera.

Prezent dla kogoś kogo nie lubisz – szef, szefowa

A teraz kilka propozycji podarunków dla nielubianego szefa, ale uważaj! Jeśli szef nie ma poczucia humoru, możesz zacząć szukać sobie nowej pracy. Na pierwszy ogień książka dla szefowej o wymownym tytule Diabeł ubiera się u Prady. Gdyby zaś przełożony wyhodował sobie brzuszek możesz podarować mu książkę Jesteś tym, co jesz. Taka dwuznaczność daje Ci zawsze pole do obrony. Możesz się przykładowo wytłumaczyć, że sama czytałaś tą książkę i jest rewelacyjna. Dla niemiłej i podstarzałej szefowej krem na zmarszczki.  Dla bardzo zrzędliwej przełożonej podpowiadam niemy film, może domyśli się podtekstu. Z całym zespołem zamówcie karykaturę szefa lub szefowej, niech zobaczą swoje prawdziwe oblicze.

Prezent dla kogoś kogo nie lubisz – znajomy, znajoma

Kolejnych kilka propozycji możesz podarować nielubianej koleżance lub znajomemu. Jeśli wiesz, że ta osoba ma problem z językami obcymi, kup jej książkę napisaną np. po angielsku i powiedź, że to jedna z lepszych, jakie czytałeś. Koledze, który ma dwie lewe ręce w kuchni, podaruj najgrubszą książkę kucharską, jaką uda Ci się znaleźć lub taką o zabawnym tytule Dziś gotuję ja autorstwa H.P. Matkowitz?a lub Dzieci gotują Agnieszki Górskiej. Powiedz znajomym, że wasz wspólny kolega bardzo chciał dostać np. płytę z muzyką ulubionego wykonawcy. Trochę się zdziwi jak dostanie ich pięć sztuk. Idziesz do nielubianych znajomych, którzy mają dziecko? Kup maluchowi mini perkusję. Rodzice na pewno będą ci ?wdzięczni?. Zadufany w sobie informatyk wkurzy się, gdy mając Xboxa dostanie od ciebie grę na PS3, posiadając PC dostanie grę na konsolę, a będąc właścicielem konsoli dostanie grę na PC. Koleżance, która dobierała się do twojego faceta podaruj bikini, które rozpuszcza się po wejściu do wody bądź majtki w rozmiarze XL. Zdziwi się, gdy otworzy prezent przy wszystkich. Jeśli ktoś zazdrości Ci wszystkiego i ciągle ma tysiąc problemów kup mu Maść na ból du…y. Za około pięć złotych kupuje się samą tubkę. Możesz ją napełnić dowolną substancją.

I najważniejsze jeśli chodzi o prezent dla kogoś kogo nie lubisz!

Żeby była jasność, ja do złośliwych nie należę, ale moim celem jest pomóc wszystkim. Być może są wśród czytelników tacy, którzy mają czarny humor albo ktoś wyjątkowo zalazł im za skórę. Ja wychodzę z założenia, że to co puścisz w świat, wróci do Ciebie. Z tych wszystkich prezentów najbardziej bawi mnie Maść na ból du…y. Ponad połowa Polaków powinna taką stosować. Nawet czasem ja sama 🙂

Ten podrozdział potraktuj z przymrużeniem oka. Takie prezenty mogą wyjść na jaw i spowodować awanturę i długotrwałe obrażenie się na Ciebie. Najpierw zawsze warto z kimś porozmawiać o problemach w komunikacji między wami. Jeśli to nie pomaga, a Ty nie masz nic do stracenia, wtedy możesz potraktować powyższe pomysły bardziej serio i utrzeć komuś nosa. Najlepiej jednak “nie robić drugiemu, co tobie niemiłe?.

Zapraszam również do artykułu o tym jak unikać prezentowych wpadek oraz do artykułu o przesądach dotyczących prezentów .

Artykuły podobne