prezent dla mamy nowoczesnej i modnej

Prezent dla mamy nowoczesnej i modnej

Total
0
Shares

Zbliża się święto Twojej rodzicielki, a Ty nie masz pojęcia jaki prezent dla mamy wybrać? Wiesz, że interesuje się modą i jest kobietą, która ciągle nadąża nad zmieniającym się światem? W takim razie przygotowane przez nas zestawienie dotyczy właśnie Twojej mamy! Daj się zainspirować.

Prezent dla mamy ? stylowe jabłuszko

prezent dla mamy_stylowe jabłuszko

fot. imagefinder.co

Nie chodzi oczywiście o owoc. Niezbędnikiem każdej nowoczesnej kobiety są produkty firmy Apple. Co prawda nie są to tanie rzeczy, ale niesamowicie eleganckie i świetne technicznie. Do tego bardzo funkcjonalne, a ich gama jest naprawdę szeroka. Możesz wybierać od iPoda po iMaca. A może Twoja mama już posiada sprzęt Apple?a? W takim wypadku wybierz dla niej nowy case na telefon, tablet lub kolorowe słuchawki. Z taki szerokiej oferty na pewno coś wybierzesz.

Mama – obywatel świata

prezent dla mamy_obywatel świata

fot. d181.k12.id.us

Prezent dla mamy lubiącej podróże niekoniecznie musi być w formie wykupionej wycieczki. Praktycznym i bardzo estetycznym podarunkiem może okazać się mapa świata lub Polski, na której podróżniczka będzie zaznaczać miejsca, które już odwiedziła i te które dopiero podbije. Nie dość, że prezent dekoracyjny i praktyczny, to jeszcze z pewnością motywujący do dalszych podróży.

Prezent dla mamy ? czas dla siebie

prezent dla mamy_czas dla siebie

fot. epykomene.com

Twoja mama nie należy do kobiet, które cały swój czas wolny poświęcają wyłącznie rodzinie? I bardzo dobrze! Każda z pań powinna umieć zorganizować sobie chwilę tylko dla siebie. Pozwolić sobie na relaks i zadbanie o dobre samopoczucie oraz wygląd. Idealnym sposobem na taki wypoczynek to masaż relaksacyjny lub SPA. Każda mama doceni taki prezent.

Profesjonalne zakupy

prezent dla mamy_profesjonalne zakupy

fot. wearebeautiful.org

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać, bo dobry wygląd, to dobre samopoczucie. Niestety na ogół mamy mają zbyt wiele na głowie by zastanawiać się jakie buty będą pasowały do konkretnej sukienki, a do tego dochodzi jeszcze kwestia torebki i biżuterii! Na szczęście jako prezent dla mamy możesz umówić ją na zakupy ze stylistką, która pokaże jej co z czym łączyć. Pomoże także w wyborze odpowiednich fasonów do jej figury.

Mama modelka

prezent dla mamy_mama modelka

fot. yeahsrsly.com

Jeśli uważasz, że Twoja mama wcale nie potrzebuje porad profesjonalistki w kwestii ubioru mamy inny pomysł na oddanie hołdu jej dobremu wyglądowi. Zorganizuj dla niej sesję zdjęciową, która uwieczni jej świetne stylizacje. Nie dość, że Twoja mama będzie miała piękną pamiątkę, to dodatkowo podczas pozowania będzie się świetnie bawiła.

Każda mama zasługuje na piękny prezent, który będzie w jej guście. Kobietom nowoczesnym na pewno spodobają się nietypowe, modne upominki.

Czytaj więcej:

Prezent na 50 urodziny teściowej – ile chcesz wydać? 

Prezent na 30 urodziny dla niego: top 7 najbardziej męskich prezentów!

Artykuły podobne