Prezent dla miłośniczki zwierząt

Total
0
Shares

Zdecydowana większość dziewczyn uwielbia zwierzęta. Z pewnością zdarzało ci się widzieć podczas spaceru z lubą, jak jej oczy robią się maślane na widok spacerującego obok psa albo kota. Prawdopodobnie wpatruje się również w witryny sklepów zoologicznych, rozczulając się nad królikami albo świnkami morskimi. Jeżeli twoja kobieta uwielbia zwierzęta, na pewno ucieszy się z jednego z poniższych prezentów.

Wieszak z lisa

Wieszak jest w stu procentach wykonany ze sztucznego lisa, podczas produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta! Jeżeli twoja dziewczyna jest przeciwniczką produkowania ubrań ze skóry prawdziwych zwierząt, z pewnością zadowoli ją taki wieszak. Lisek będzie spał sobie spokojnie i bezpiecznie, podczas gdy ona będzie ubierać swoje ekologiczne futro. Wilk syty, owca cała… a i lis zdrowy.

prezent_dla_fanki_zwierzat_wieszak_lis
fot. s31.dawandastatic.com

To dla ciebie, kotku…

Niektóre kobiety aby dać wyraz swojej miłości do zwierząt, ubierają kocie uszy. Nie chcemy zmuszać cię do podjęcia aż tak radykalnych kroków i podarowania swojej wybrance takiego prezentu. Istnieje jednak złoty środek, idealny prezent. Opaska do włosów ozdobiona ślicznym, niewielkim kotkiem na pewno przypadnie do gustu każdej miłośniczce zwierząt.

prezent_dla_fanki_zwierzat_opaska_kot
fot. s33.dawandastatic.com

Jeżeli rzeczywiście jest fanką kotów i psów, możesz także spróbować podarować jej pierścionek z odciskiem zwierzęcej łapy. To mały, ale wesoły gadżet. Jeśli dodasz do niego grawer od wewnętrznej strony to może być również bardzo romantyczny.

prezent_dla_fanki_zwierzat_pierscionek_kot

fot. s32.dawandastatic.com

? żabko?

Nie pierścionek? Może w takim razie zadowoli ją broszka w kształcie żaby? Tylko pilnuj żeby jej nie pocałowała, w końcu księcia już ma!

prezent_dla_fanki_zwierzat_broszka_zabka

fot.s32.dawandastatic.com

Portfel dla miłośniczki zwierząt

Żyrafy nie mają łatwego życia, oj nie. Długa szyja, chociaż pomaga im zdobywać pokarm, może być również przyczyną wielu kłopotów i niedogodności. Przez nią trudno zmieścić się w wielu miejscach, między innymi na… portfelu?

prezent_dla_fanki_zwierzat_portfel_zyrafa
fot. s32.dawandastatic.com

Dla fanki zwierzaków to już wszystko na dzisiaj. Jeśli ma w domu kolekcję większą niż niejedno zoo to może lepiej celować w prezent dla jej pupili? Mam nadzieję, że jako jej romeo lubisz zwierzęta!

Artykuły podobne