Jakie dwie rzeczy zawsze znajdą swoje miejsce na biurku każdego pracownika biurowego? Kubek oraz plik karteczek Memo, na których nie tylko zapisuje się ważne informacje, aby nie przepadły w morzu innych spraw, ale które też służyć mogą za swego rodzaju uspokajacz w rozmowie z trudnym klientem. A co gdyby ktoś wpadł na pomysł połączenia tych dwóch elementarnych części biurowego wyposażenia w jeden wspaniały produkt?

Kubek+karteczki Memo

Otóż, uwaga, uwaga ? taki kubek 2w1 istnieje! W momencie, kiedy Memo Mug (Kubek Pamięci) wpadnie w twoje ręce nie będziesz mógł sobie wyobrazić, jak radziłeś sobie do tej pory bez niego. Ten fantastyczny produkt o podwójnym zastosowaniu nie tylko pozwala na zaparzenie w nim stawiającej na nogi kawy, ale też na spisanie nagłych genialnych myśli, czy też niezwykle ważnych informacji w zasięgu twojego wzroku ? na tym samym kubku, z którego przed chwilą piłeś/aś.

Kubek Pamięci

Jedna ścianka tego ceramicznego kubka jest płaska i ma gładką powierzchnię, co ułatwia zapisywanie na niej wszystkich oświeconych myśli za pomocą dołączonego do kubka nietoksycznego czerwonego flamastra.

Kubek Pamięci

Jak już minie przypływ weny, możesz odłożyć flamaster do specjalnego, wbudowanego stojaka w kubku, żeby się przypadkiem nigdzie nie zapodział. Oprócz tego, flamaster jest łatwo zmywalny ? wystarczy przetrzeć kubek chusteczką, albo ściereczką, żeby zrobić miejsce na następne notatki.

Kubek Pamięci

Kubek Pamięci jest idealny do zapisywania ważnych wiadomości i trzymania ich tam, gdzie na pewno się nie zgubią, ale znajduje też fantastyczne zastosowanie w informowaniu twoich znajomych, bliskich, czy współpracowników na przykład o tym, czy słodzisz, a jeżeli tak, to ile, swoją kawę, albo herbatę.

Kubek Pamięci

Jeżeli jeszcze nie czujesz palącej potrzeby zamówienia tego kubka sobie, albo sprawienia go w prezencie wszystkim znajomym, to może przekona cię fakt, że z racji tego, iż możesz robić notatki na Kubku Pamięci, nie musisz marnować papieru ? świetna wiadomość dla środowiska! Dodatkowo, kubek może być myty w zmywarce i używany w mikrofalówce. Tylko upewnij się, że przed włożeniem go do któregokolwiek z tych urządzeń wyjąłęś/ęłaś z niego flamaster.

Dodatkowo polecamy zobaczyć wszystkie inne kubki na prezent.

Kubek Pamięci

Ile: 49 zł

Gdzie: http://www.toys4boys.pl/

Życzę owocnego tworzenia notatek przy pysznej kawie!

Artykuły podobne