Prezent jak z amerykańskiego snu – kurs gry w golfa

Total
0
Shares

Sport, który w Polsce jest rzadko spotykany w Ameryce wydaje się być codziennością. Akcja wielu filmów rozgrywa się właśnie tam, na ogromnym, zielonym, pokrytym przeszkodami polu golfowym. Jeśli oczyma wyobraźni widzisz się na polu golfowym to naucz się podstaw gry w golfa pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który dostosuje poziom treningu do twoich potrzeb. Poznaj podstawowe techniki gry, oswój się z polem golfowym i zdobądź umiejętności, które umożliwią ci samodzielne kontynuowanie tej wyjątkowej pasji.

Podaruj voucher: kurs gry w golfa

Indywidualna lekcja golfa poprowadzona przez wykwalifikowanego instruktora David Leadbetter Golf Academy trwająca dwie godziny nauczy cię wszystkich podstaw! Podczas pierwszej godziny przyszlifujesz teorię, aby przez kolejną wykorzystywać ją w praktyce pod czujnym okiem instruktora. Oczywiście na czas zajęć klub zapewnia kije golfowe oraz komplet piłeczek.

Pierwsza część zajęć odbywa się na wydzielonych, zadaszonych stanowiskach, tzw. driving ring. Druga część zajęć odbywa się na 9-dołkowym polu ćwiczeniowym, tzw. akademii

prezent_jak_z_amerykanskiego_snu_lekcja_gdy_w_golfa_mezczyzna

fot. pinterest.com

Co muszę wiedzieć zanim zamówię?

Prezent jest dostępny w sezonie od kwietnia do października. Pogoda nie uniemożliwia realizacji prezent, jednak klient ma możliwość przełożenia terminu szkolenia z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Pamiętajmy o ubiorze,  strój powinien być  zgodny z etykietą gry w golfa – koszulka polo, spodnie z materiału i wygodne obuwie sportowe. Rezerwacji należy dokonać z przynajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem, bo zainteresowanie tym kursem jest całkiem spore.

prezent_jak_z_amerykanskiego_snu_lekcja_gdy_w_golfa_kobieta_grajaca_w_golfa

fot. pinterest.com

Dla kogo?

Dla każdego, ale świetnie się sprawdzi jako prezent dla seniorów, którzy mają dużo wolnego czasu, który mogą poświęcić na nowe pasje. Dodatkowo jest to sport, który nie wymaga zbyt dużej kondycji fizycznej, więc grać może w niego niemal każdy. Taki prezent świetnie sprawdzi się z okazji dnia ojca, szczególnie jeśli twój tata jest biznesmenem, dzięki nowym umiejętnością gry w golfa poczuje się jak prawdziwa, amerykańska gruba ryba!

 

źródło: prezentologia.pl

 

Artykuły podobne

Klaps filmowy

Kamera już włączona,, tłumy asystentów biegają za kulisami, oczekując kolejnej sceny, reżyser rozparł się na swoim krzesełku i krzyczy "Akcja" w stronę jednego z pomocników. Padł pierwszy klaps. Ten dobrze…
Zobacz więcej ...